Керівник “Роад констракшн” про біткоїни і принципи успіху компанії

08.02.2018

Керівник компанії “Роад констракшн” Ігор Бабаєвський пояснив, чому скептично ставиться до біткоїнів, провівши паралелі із реальним якісним виробництвом, яке успішно розвиває:

“Навіяло ситуацією із криптовалютами…

Все життя мене вчили працювати! Мої батьки вчили, що досягти успіху можна лише своєю наполегливою працею, вчили бути кращим, цікавитися наукою і технікою. І такі принципи я сповідую, керуючи компанією “Роад констракшн” – тримаємо і гарантуємо якість робіт, інвестуємо у нову техніку, відкриваємо нові виробництва, при цьому орієнтуючись на наших європейських партнерів. Саме такі дії та принципи зробили нашу компанію лідируючою та успішною.

А тепер про критовалюти. Сама відома із них – біткоїн. З’являється він із того, що комп’ютер має вирішити складну математичну задачу, яка потребує значних технічних ресурсів і часу. Гіпотетично зробити біткоїн може кожен у себе вдома, запустивши на комп’ютері певну програму. Правда, вирішуватиме звичайний комп’ютер цю задачу буде місяць, а то й рік – в залежності від його потужності.

Проте суть усього цього “виробництва”-майнінгу, зрештою, зводиться до безцільного використання техніки, яка замість того, що робити розрахунки та проектуванню нових будинків, мостів, техніки тощо, просто займається розрахунком задачі, яка створена заради самого процесу. Тобто в реальності – поява чергового біткоїну – це витрати електроенергії та витрати на амортизацію комп’ютерів. Ніяких нових благ для людства “майнінг” не приносять, лише втрати. І при цьому один біткоїн коштує зараз більше 8 тисяч доларів, а був і 19 тис.дол.

Якщо утрирувати ситуацію, то можна сказати так – беремо 170 грам золота (це якраз приблизно дорівнює одному нинішньому біткоїну), певним чином робимо так, що воно випаровується, тобто втрачається для людства назавжди без можливості повернути і заявляємо, що таким чином створили один біткоїн. При цьому нікому на Землі жити легше на стало, але чомусь ми отримали криптовалюту ціною у 8 тисяч доларів за які можна придбати конкретні речі, на які були затрачені чималі людські зусилля і які приносять нам у повсякденному житті користь.

Я не вірю, що так буде і далі, і скоріше за все одного дня біткоїн просто перестане існувати, адже це спотворює саму суть економіки, де виробництво спрямоване на задоволення людських потреб, а не працює заради самого процесу. Я вірю в працю, вірю в інновації, які допомагають робити працю більш ефективною і корисною.

Сьогодні наші спеціалісти готують нові плани, контракти, розробляємо пропозиції до тендерів, ремонтуємо техніку та освоюємо нові технології – ми готуємося тяжко працювати, щоб і наступного року тримати лідерство, виробляючи якісний продукт, роблячи наші дороги кращими, для того щоб наша країна ставала кращою, більш конкурентоздатною і перспективною”.

Джерело: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Інші новини:

Коментарі: