Главная / Новости в г. Сумы /

Сумчанка вимагає новий автобусний маршрут

14.02.2018

Автор електронної петиції Ольга Тетьякова пропонує використати нові комунальні автобуси великої місткості для якнайшвидшого відкриття нового маршруту 19А «вул. Роменська – вул. Ковпака». “Вимагаю негайно підготувати проект рішення виконкому про відкриття нового автобусного маршруту вул. Роменська – вул. Ковпака», по якому автобуси великої місткості курсуватимуть наступним чином:

-вул. Роменська

-вул. Черновола В’ячеслава

-вул. Ільїнська

-вул. Ярослава Мудрого

-ТРЦ «Євробазар»

-вул. Горького

-вул. Металургів

-вул. Ремесляна

-пр-т Курський

-вул. Ковпака

Використання зупинки «ТРЦ Євробазар» дозволить уникнути формальних складнощів при відкритті нового маршруту, а також дана зупинка є соціально важливою, так як вона покращить доступність та зручність громадського транспорту. Використання цього маршруту має забезпечити інтервал руху до 25 хв., що в майбутньому потребуватиме зменшення за рахунок збільшення кількості транспорту, проте вже зараз такий інтервал є кращим ніж інтервали більшості сумських комунальних маршрутів автобусів. У час пік залишається багато людей, які змушені запізнюватися на роботу.

Впевнена, що автобус зміг би значно зменшити наплив пасажирів маршруту і допоміг би сумчанам вчасно добиратися до роботи, ринку, навчальні та лікувальні заклади. На відміну від дев’ятнадцятого маршруту, у маршруті «19А» кінцева зупинка змінена, також рекомендую даним великим автобусам повертатися на новому розворотному кільці (вул. Ковпака)”, – пише авторка петиції.

Підписати таку пропозицію – за цим посиланням. 

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
20.11.2018 Микола Березін: Ми повинні бачити, хто в області пасе задніх
20.11.2018 На Сумщині споживачі платитимуть і за газ, і за температуру на вулиці
20.11.2018 На проспекті Шевченка з’явиться світлофор
20.11.2018 ФК «LS Group» представлятиме Сумський район у фіналі Кубку регіонів Сумщини
20.11.2018 Сумские сумоисты стали лучшими в Украине
20.11.2018 У Ромнах вночі підпалили “євробляху”

Комментарии: