Главная / Новости в г. Сумы /

Поліція розповіла історію кохання

14.02.2018

Відділ комунікації поліції Сумської області взяв участь у флешмобі до Дня закоханих, перейнявши у Фейсбуці естафету від колег з Полтави, Чернігова та Херсону. “Хочемо розповісти про чудову пару ‍❤️‍‍ з Сумщини, для якої 14 лютого – не проста календарна дата. В свою чергу, передаємо естафету колегам з Житомирщини.

В цей день 15 років тому Олександр та Наталка вперше зустрілися на побаченні як закохана пара . В день святого Валентина вони почали зустрічатися, аби рівно за чотири місяці одружитися й удвох крокувати життям . А зустрілися й познайомилися вони роком раніше, коли обидва навчалися в Сумському училищі професійної підготовки працівників тоді ще міліції ‍♀️. Кожного ранку перед заняттями молоді люди виходили на ранкову пробіжку‍♂️‍♀️. Так любов до спорту стала першим кроком до дружніх стосунків, котрі згодом переросли в Кохання.

Нині вони працюють в поліції: він – старший інспектор відділу ювенальної превенції УПД ГУНП області, вона – інспектор сектору моніторингу Сумського районного відділу поліції. У пари Коровяковських підростають діти‍‍‍: син Сергій та донечка Машенька. А Олександр та Наталка й досі закохані один в одного, наче п‘ятнадцять років тому.  Не інакше, як їм покровительствує сам святий Валентин!”, – написали на сторінці Відділу комунікації поліції Сумської області.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
20.02.2019 Чемпионат по BeyBlade в Украине
20.02.2019 Микола Березін: “Відповідальність за здоров’я людей лежить у першу чергу на чиновниках, а не лікарях”
20.02.2019 Сумські семінаристи молилися за онкохворих дітей у Святогірській Лаврі
20.02.2019 У Сумах буде нова система оповіщення
20.02.2019 У Сумах іще одна школа пішла на карантин
20.02.2019 У Сумах збили 77-річну жінку

Комментарии: