Главная / Новости в г. Сумы /

Мер Конотопа прокоментував кримінальну справу, яка була відкрита проти нього

15.02.2018

Міський голова Конотопа Артем Семеніхін спростував звинувачення, які, за його словами, розповсюджує по завданню губернатора Сумщини “політичний таракан” Анатолій Жук. “Замовлення полягає у тому, щоби дискредитувати моє ім’я і ім’я моєї команди. Він будує собі образ лицаря, який знайшов якусь кримінальну справу, за яку мене нібито засудили. Так от, кримінальна справа дійсно була, і була вона видумана і надумана. З’явилась вона у 2012 році, тоді, коли я чесно і відкрито пішов боротися за Україну на північному сході – це місто Глухів, 159 виборчий округ. Балотувався я тоді до Верховної ради України, ішов, як завжди, безкомпромісно і чесно. До речі, посів друге місце, перемогу здобув Андрій Деркач. В той час коли я боровся, проти мене і було відкрито кримінальну справу за абсолютно надуманими звинуваченням”, – пояснив мер.

За словами очільника Конотопа, всі доводи, які були висунуті з боку його захисту, до уваги не бралися і суд виніс рішення – покарати штрафом.

“Чому так? Да тому що самої справи не має, вона білими нитками шита. І ті люди, які проти мене свідчили, приходили потім, вибачалися, на коліна падали, казали, що їх тамошня поліція місцева змушувала це робити. В мене є свідчення, є відео, як люди це говорили. Думаю, настане час, коли я все це викладу”, – сказав Семеніхін.

Джерело: http://konotop.in.ua/

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
04.04.2020 Бетон від RGM group: необмежені можливості для Вашого будівництва
04.04.2020 У Сумах обікрали магазин. Крадій потрапив на камеру спостереження
04.04.2020 На Сумщині — 7 нових випадків коронавірусу
04.04.2020 Міноборони купить взуття у підприємства Сумщини на 75 мільйонів
04.04.2020 На Сумщині водій врізався в електроопору
04.04.2020 «Авіакон» передав ЗСУ три вертольоти для виконання завдань у рамках місії ООН в Африці

Комментарии: