Главная / Новости в г. Сумы /

У Сумах злі сусіди викинули на смітник чужу собачу будку

24.02.2018

У Фейсбуці зоозахисники вирішили зробити відомим подружжя сумчан, яке дивує неадекватним ставленням до сусідів, які опікуються безпритульними собаками. Коли агресивно налаштована парочка викинула на смітник утеплену будку, зроблену мешканцями будинку спеціально для вуличних песиків, людям увірвався терпець. Відповідний пост розміщений у пабліку Сумського товариства захисту тварин. “Посмотрите на этих так называемых людей. Это Юденковы, Светлана и Михаил. Они живут в г. Сумы на проспекте Шевченка, 34. Относятся к категории жителей, которые всем недовольны, но при этом сделать что-то сами не хотят.

Жители нашего дома изготовили утепленную собачью будку (взяли кухонный шкафчик и утеплили внутри пенопластом). В эту будку ночью приходили греться два кобелька, живущие в районе пер. Красовицкого. Приходили после 23.00, а утром их уже не было. Но эти “люди” каждый день придвигали будку к стене дома, чтобы собаки не могли попасть внутрь. А сегодня они вообще отнесли будку на мусорку. Будку мы вернули, но эти “люди” не успокаиваются. Прошу репост”.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
19.04.2019 Фірма, що замощує у Сумах євродвори, оскаржує мільйонний штраф за неоформлених працівників
19.04.2019 У Сумах на Іллінській — комунальна аварія
19.04.2019 До Світлого дня — світлі вчинки: у Сумах на благодійному концерті та ярмарку збирали гроші для онкохворих дітей
19.04.2019 У Шостці зустрічали з ООС 13-й мотопіхотний батальйон
19.04.2019 На Охтирщині зять по-тихому обкрадав «заможну» тещу
19.04.2019 Мати збитої на смерть дівчини: «Я свою єдину дитину поховала, а винуватиця злочину на волі»

Комментарии: