Главная / Новости в г. Сумы /

Вихованців дитсадка врятували від голоду

14.03.2018

Обласна рада виділила 330 тисяч гривень на харчування вихованців єдиного в Сумах відомчого дитсадка (по вул. Олександра Аніщенка, 4). У зв’язку з реформою правоохоронної системи з липня 2017 року дошкільний заклад підпорядкували Нацполіції України — саме з того часу в ньому почалися проблеми з їжею: дитсадок, на відміну від комунальних, повністю перевели на державне фінансування, але кошти на харчування малечі виділяти перестали.

Дитсадок не витримав такого фінансового навантаження, і з часом батьки змушені були годувати дітей за свої кошти. У результаті 160 вихованців відчули зміни в якості та кількості обідів, почали скаржитися на недоїдання та погіршення самопочуття. З цією проблемою батьки звернулися до представників облради.

«Для кожного вікового періоду потрібна своя схема харчування, якої необхідно дотримуватися. Вона визначається особливостями обміну речовин, розвитку, адаптації до їжі травної системи. Дитина в дошкільному віці інтенсивно зростає, збільшує масу тіла, багато рухається, розвиває інтелект, тому потребує значної кількості енергії. Якщо ми хочемо здоров’я нашим дітям, ми мусимо, особливо в цей період, повністю забезпечувати їхні добові потреби», — наголосив депутат фракції «Відродження» Микола Березін. Разом із заступником голови облради Анатолієм Річкалем він здійснив робочу поїздку до дитсадка, де ознайомився з умовами перебування дітей, станом їдальні, спальних та ігрових кімнат.

За результатами поїздки проблему фінансування закладу винесли на розгляд постійної комісії обласної ради з питань бюджету на чолі з Миколою Березіним. Депутати одноголосно підтримали рішення виділити кошти на покриття частини вартості харчування дітей. Цієї суми має вистачити до кінця року.

Окремо члени профільної комісії прийняли рішення звернутися до відповідних органів Сумської міськради з проханням розглянути можливість взяти дитсадок на утримання міста.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
14.12.2018 “Дорогу” дерев’яну гірку в центрі Сум зробили зі старих піддонів
14.12.2018 У Сумах жінка викинулася з 8-го поверху
14.12.2018 У центрі Сум сталася ДТП
14.12.2018 На узбіччі дороги збили пішохода
14.12.2018 Пожежники евакуювали працівників “Міськводоканалу”
14.12.2018 У Сумах кілька вулиць не впізнати після розриття

Комментарии: