Главная / Новости в г. Сумы /

На Сумщині промишляють псевдогазовики

28.03.2018

Останнім часом у Сумській області зафіксовано ряд випадків проникнення сторонніх осіб у приміщення споживачів природного газу під виглядом газовиків. ПАТ «Сумигаз» просить споживачів природного газу Сумщини бути обережними і пильними. Відрізнити працівників газової служби від шахраїв допоможуть прості правила. При спілкуванні з газовиками споживач має право вимагати надати їх службове посвідчення встановленого зразка. Посвідчення співробітника ламіноване і містить ім’я та прізвище, найменування посади працівника, термін дії посвідчення, порядковий номер, наявність печатки підприємства, підпис керівника.

Співробітник повинен чітко і обґрунтовано пояснити мету свого візиту. Фахівці ПАТ «Сумигаз» можуть прийти до споживача в наступних випадках: при виконанні ремонту або технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж та обладнання, при аварійно-відновлювальних роботах, у разі витоку газу в приміщенні або підозрі на це, зняття контрольних показань лічильника, виконання робіт за попередньою заявою споживача.

Щоб не стати жертвою псевдогазовіков, при виявленні фактів шахрайства ПАТ «Сумигаз» наполегливо рекомендує звертатися для довідок експлуатаційні служби компанії за місцем проживання або за номером 104, а також повідомляти про подібні випадки по телефону поліції 102, адже будь-яке втручання непрофесіоналів у систему газопостачання небезпечне і може призвести до виникнення аварійних ситуацій, повідомляє прес-служба ПАТ «Сумигаз».

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
25.02.2020 У Сумах банк стягнув півмільйона гривень заборгованості за кредитним договором
25.02.2020 У Сумах затримали чоловіка з холодною зброєю
25.02.2020 У лісах Шосткинщини нарахували 3 вовка і 32 зайця
25.02.2020 Скорочення штату медиків: чим платити вихідну допомогу?
25.02.2020 На Сумщині негода залишила кілька населених пунктів без світла
25.02.2020 Сумський дизайнер створив заставки на телефон з пам’ятками міста

Комментарии: