“Сумчани боялися самі себе”: Фахівець про гру ПФК «Суми»

12.04.2018

Асистент головного тренера ПФК “Суми” Олександр Мартюк підбив підсумок останього матчу ПФК «Суми» з ФК «Інгулець», в якому сумчани після трьох поспіль перемог програли 0:1.

«Третя гра поспіль з претендентом на підвищення в класі. У Луцьку теж важка гра була. У хлопців пішло багато емоцій.

У першому таймі підсіли, може, боялися самі себе. У другому таймі включили швидкість. Було багато атак, можливо, не так багато моментів створили, але був шанс зрівняти рахунок. Другий тайм нас порадував, будемо далі будувати гру команди.

Пенальті? Наш воротар каже, що не чіпав гравця, а інші кажуть, що був. Нехай фахівці розбираються», – сказав фахівець у післяматчевому коментарі.

Наступний матч ПФК “Суми” проведе у суботу, 14 квітня, його суперником буде галичанський “Рух”, який займає зараз сьоме місця у турнірній таблиці.