Главная / Новости в г. Сумы /

Обласна влада вимагає у Анатолія Гриценка вибачення за неправдиву інформацію і її спростування

13.04.2018

На своїй сторінці у мережі фейсбук лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко зазначив, що ніби «у місті Лебедин владний БПП вирішив нищити фінансову основу громади виведенням за межі міста (перереєстрації) підконтрольних їм державних установ, куди завгодно, аби тільки разом з коштами і рахунками». Ця інформація є відвертим фейком і паплюжить владу області, та і Сумщину, як регіон на всеукраїнському рівні. Слова Анатолія Гриценка навіть спростовує мер міста Лебедина і, до речі, колега по партії «Громадянська позиція», Олександр Бакликов у коментарі під публікацією Гриценка.

«Шановний, Анатолій Степанович. Хочу внести правку у Ваш допис заради правди та справедливості, – зазначає він у коментарі. – Дії з перереєстрації Лебединської РДА, Лебединської райради та Лебединської ЦРЛ здійснені за ініціативою депутатів райради від «Батьківщина». У моїй присутності голова Сумської ОДА Клочко М.О, голова Сумської обласної ради Токар В.М, депутат облради від БПП Чалий В.Г намагались переконати голову РДА Химича В.В та голову райради Калиту В.Г у помилковості та згубності дій по виведенню ПДФО з міста Лебедина. Депутати міської ради та райради від БПП теж виступали категорично проти таких дій з боку керівництва району , яке беззастережно і бездумно виконує вказівки нардепа від тієї ж «Батьківщини».

Крім того, Олександр Бакликов також говорить про повну підтримку збоку обласної влади.

«Не знаю, як в інших регіонах, але у Сумській області я та жителі міста Лебедина мають повну підтримку від Сумської ОДА та обласної ради, не дивлячись на політичні кольори. Під час вирішення питань фінансової допомоги Лебединської міської громади нас підтримують депутати обласної ради від БПП, Радикальної партії, Відродження, Опозиційного блоку і навіть частина депутатів від Батьківщини, бо вони розуміють потреби жителів міста, проблеми міста, що створені ненажерлевістю місцевих кланів та їх київських кураторів від Батьківщини, які роками наживались, висмоктуючи все з міста заради власного збагачення».

А ще мер Лебедина зазначає, що за два роки перебування на посаді міського голови (хоч він і не від БПП) на нього «не було жодного тиску від керівництва Сумської ОДА та Сумської обласної ради. Виключно підтримка та розуміння. Всі проблеми для мене та міста постійно штучно створювались і створюються ВИКЛЮЧНО з подання київських кураторів від «Батьківщини».

Олександр Бакликов у своєму коментарі попросив внести правку у дописі Анатолія Гриценка. Заради правди і справедливості. Кожен повинен відповідати виключно за свої вчинки.

Вимагає цього і обласна влада (чи може сумська «Солідарність»). І вважає, що Анатолій Гриценко мусить вибачитись за «фейк», який наразі гуляє інтернет-мережею.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
05.06.2020 Обласний медцентр соціально небезпечних захворювань закликає підтримати челендж губернатора «Відремонтуй палату»
05.06.2020 11 випадків за добу: На Сумщині — спалах коронавірусу
05.06.2020 У центрі Сум — мітинг
05.06.2020 У Сумах через негоду тролейбуси курсуватимуть за зміненим маршрутом
05.06.2020 Стан озер на Тростянеччині перевірить спеціальна комісія
05.06.2020 Губернатор Сумщини візьметься за відновлення видобутку корисних копалин в області

Комментарии: