Главная / Новости в г. Сумы /

У Сумах не обрали начальника відділу охорони здоров’я

24.04.2018

Уже тривалий час в Сумському міському відділі охорони здоров’я немає керівника – його обов’язки виконує Олена Чумаченко, заступник начальника міського відділу охорони здоров’я з лікувально-профілактичної роботи. І ось 20 квітня на вакантну посаду в міськраді було проведено конкурс. Як повідомив профільний заступник мера Максим Галицький, всього на розгляд конкурсної комісії було подано документи від чотирьох кандидатів: Олени Чумаченко, Наталії Кіпенко – головного спеціаліста міського відділу охорони здоров’я, Анжели Бабко – лікаря обласного психоневрологічного диспансеру та Олександра Шевченка – лікаря обласного онкодиспансеру. Конкурсні випробування складалися з двох частин. Спочатку учасники писали тести, потім – проходили співбесіду, де їм задавали питання (що стосуються знань законодавчої бази, менеджменту в сфері охорони здоров’я, медреформи і ін.).

У результаті три учасники набрали однакову кількість голосів, через що конкурсна комісія не змогла визначитися з переможцем.

“Конкурс визнано таким, що не відбувся. У міського голови є право призначити Олену Чумаченко начальником відділу без проходження процедури конкурсу (вона складається в кадровому резерві). Якщо він таким правом не скористається, буде оголошений новий конкурс”, – сказав Галицький.

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
17.10.2018 У Конотопі тюремника судитимуть за хабар у 10 тисяч
17.10.2018 На Сумщині розбили пам’ятник афганцям
17.10.2018 Сумской водоканал обяжут работать по более жестким правилам?
17.10.2018 Сьогодні на Троїцькій обмежать рух транспорту
17.10.2018 Сумские бойцы отличились на чемпионате мира
17.10.2018 На Сумщині жінка кинулась у колодязь

Комментарии: