Главная / Новости в г. Сумы /

У Сумах не обрали начальника відділу охорони здоров’я

24.04.2018

Уже тривалий час в Сумському міському відділі охорони здоров’я немає керівника – його обов’язки виконує Олена Чумаченко, заступник начальника міського відділу охорони здоров’я з лікувально-профілактичної роботи. І ось 20 квітня на вакантну посаду в міськраді було проведено конкурс. Як повідомив профільний заступник мера Максим Галицький, всього на розгляд конкурсної комісії було подано документи від чотирьох кандидатів: Олени Чумаченко, Наталії Кіпенко – головного спеціаліста міського відділу охорони здоров’я, Анжели Бабко – лікаря обласного психоневрологічного диспансеру та Олександра Шевченка – лікаря обласного онкодиспансеру. Конкурсні випробування складалися з двох частин. Спочатку учасники писали тести, потім – проходили співбесіду, де їм задавали питання (що стосуються знань законодавчої бази, менеджменту в сфері охорони здоров’я, медреформи і ін.).

У результаті три учасники набрали однакову кількість голосів, через що конкурсна комісія не змогла визначитися з переможцем.

“Конкурс визнано таким, що не відбувся. У міського голови є право призначити Олену Чумаченко начальником відділу без проходження процедури конкурсу (вона складається в кадровому резерві). Якщо він таким правом не скористається, буде оголошений новий конкурс”, – сказав Галицький.

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
17.01.2019 Сумські депутати хочуть ліквідувати комісію міськради
17.01.2019 Сумчан закликають “здавати” чорних асенізаторів
17.01.2019 У Сумах три вулиці – без води
17.01.2019 Ремонт поліклініки – перший крок до відродження Сумського обласного онкологічного диспансеру
17.01.2019 Глуховчанка о привиках: “Если хотите на ребенке экономить, то тогда не следует его рожать”
17.01.2019 Працівник Конотопського агролісгоспу “погорів” на хабарі

Комментарии: