Главная / Новости в г. Сумы /

У Сумах не обрали начальника відділу охорони здоров’я

24.04.2018

Уже тривалий час в Сумському міському відділі охорони здоров’я немає керівника – його обов’язки виконує Олена Чумаченко, заступник начальника міського відділу охорони здоров’я з лікувально-профілактичної роботи. І ось 20 квітня на вакантну посаду в міськраді було проведено конкурс. Як повідомив профільний заступник мера Максим Галицький, всього на розгляд конкурсної комісії було подано документи від чотирьох кандидатів: Олени Чумаченко, Наталії Кіпенко – головного спеціаліста міського відділу охорони здоров’я, Анжели Бабко – лікаря обласного психоневрологічного диспансеру та Олександра Шевченка – лікаря обласного онкодиспансеру. Конкурсні випробування складалися з двох частин. Спочатку учасники писали тести, потім – проходили співбесіду, де їм задавали питання (що стосуються знань законодавчої бази, менеджменту в сфері охорони здоров’я, медреформи і ін.).

У результаті три учасники набрали однакову кількість голосів, через що конкурсна комісія не змогла визначитися з переможцем.

“Конкурс визнано таким, що не відбувся. У міського голови є право призначити Олену Чумаченко начальником відділу без проходження процедури конкурсу (вона складається в кадровому резерві). Якщо він таким правом не скористається, буде оголошений новий конкурс”, – сказав Галицький.

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
20.08.2018 Депутатка облради привітала жителів Сумщини не з тим святом
20.08.2018 У мерії Сум повідомили про стан постраждалих після жахливої ДТП
20.08.2018 У дитячому парку “Казка” відкрили фонтан
20.08.2018 Під Сумами потонув чоловік
20.08.2018 Тренер «Сум» выразил надежду, что команда не прекратит существование
20.08.2018 У Сумах відбувся третій Всеукраїнський напівмарафон

Комментарии: