Главная / Новости в г. Сумы /

Із Сум масово з’їжджають офіси комунальних підприємств облради

17.05.2018

Комунальні підприємства і установи  Сумської обласної ради почали масову перереєстрацію своїх офісів з адрес у Сумах на адреси в районах. Про це у Фейсбуці повідомив Олександр Тахтай: За його словами, таким чином напередодні виборів з міського бюджету Сум виводяться гроші в «сумские окрестности» – Сумський, Білопольський і Краснопільський райони. Схема розроблена начальником управління комунальним майном облради Дмитром Нагорним.

Оскільки податки сплачуються за місцем знаходження центрального офісу комунальних підприємств і установ, їхнім керівникам було запропоновано у добровільно-примусовому порядку зробити перереєстрацію і для цього був направлений лист-взірець (на фото), в якому  міститься прохання до голови ОТГ виділити в оренду під офіс площу в нежитловому приміщенні на пільгових умовах – 1 грн на рік.

Таким чином, через політичні сварки і суперництво партії БПП, яку представляє обласна влада, з партією «Батьківщина», яку представляє  міська влада Сум, бюджет обласного центру має дещо схуднути…

Джерело: xpress.sumy.ua

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
20.08.2018 Депутатка облради привітала жителів Сумщини не з тим святом
20.08.2018 У мерії Сум повідомили про стан постраждалих після жахливої ДТП
20.08.2018 У дитячому парку “Казка” відкрили фонтан
20.08.2018 Під Сумами потонув чоловік
20.08.2018 Тренер «Сум» выразил надежду, что команда не прекратит существование
20.08.2018 У Сумах відбувся третій Всеукраїнський напівмарафон

Комментарии: