Матч ПФК «Сум» зірвали у Черкасах місцеві ультрас

20.05.2018

Матч заключного туру Першої ліги між «Черкаським Дніпром» і «Сумами» був перерваний на 54-й хвилині.

Причиною став вихід ультрас черкаської команди на поле разом із фаєрами і банером «Лашкул на трансфер». Інцидент «залагодити» вирішили правоохоронні органи, які з кийками почали «в’язати» уболівальників.

На той момент рахунок у матчі був 2: 2. За наших забивали Ілля Коваленко і Микола Вечурко.

Додамо, що президент черкаського клубу Володимир Лашкул після закінчення поточного сезону має намір перевозити клуб у село Зоря, а всіх футболістів «Черкаського Дніпра» виставив на трансфер.

Джерело: Сумські дебати - debaty.sumy.ua