Главная / Новости в г. Сумы /

Невідомі спустили воду в озері

21.05.2018

У розпал нересту риби в Глухові невідомі спустили воду в озері, пробивши дамбу. Ця дуель триває третій рік: одним потрібно, щоб рівень води був у нормі, підтримувався екобаланс, а для інших головне, щоб не затоплювало їхні підвали та гаражі.

– Ми на громадських засадах запускаємо малька в озеро. Це все гроші, час і сили. Уже домоглися певного результату. А ці щорічні втручання порушують екобаланс і зводять наші старання до нуля, – розповідає голова громадської організації «Об’єднання рибалок Глухова» Дмитро Стеценко. – У будь-якій цивілізованій країні порушник за такі дії несе адміністративну та кримінальну відповідальність.

У минулому році на дамбі проводилися ремонтні роботи. У цьому – додатково зміцнили конструкцію зварюванням. Але маніпуляції не допомогли – дамба знову пробита. Рівень води у водоймі впав якраз у період активного нересту риби. Через це на мілині висохла ікра. Але ж у період нересту суворо забороняються будь-які роботи на водоймі та в прибережній зоні.

Рибалки Глухова вже звернулися із заявою в поліцію. Правоохоронці будуть розглядати це питання в рамках 173 статті Адмінкодексу України, мова йде про дрібне хуліганство.

Рибалки, правда, не звинувачують прямо місцевих, адже доказів у них немає. Але рік тому жителі довколишніх будинків зверталися до редакції з проханням змусити владу знизити рівень води, так як у них позаливало підвали.

Джерело: nedelya.info

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
17.01.2019 Сумські депутати хочуть ліквідувати комісію міськради
16.01.2019 У Сумах – ДТП із тролейбусом
16.01.2019 На Сумщині збили пішохода
16.01.2019 Куди піде рекомендований платіж, сплачений ПАТ “Сумиобленерго”?
16.01.2019 Девушку из Глухова “убила квартира” во Львове
16.01.2019 На Сумщині невдало повісилася жінка

Комментарии: