Главная / Новости в г. Сумы /

Невідомі спустили воду в озері

21.05.2018

У розпал нересту риби в Глухові невідомі спустили воду в озері, пробивши дамбу. Ця дуель триває третій рік: одним потрібно, щоб рівень води був у нормі, підтримувався екобаланс, а для інших головне, щоб не затоплювало їхні підвали та гаражі.

– Ми на громадських засадах запускаємо малька в озеро. Це все гроші, час і сили. Уже домоглися певного результату. А ці щорічні втручання порушують екобаланс і зводять наші старання до нуля, – розповідає голова громадської організації «Об’єднання рибалок Глухова» Дмитро Стеценко. – У будь-якій цивілізованій країні порушник за такі дії несе адміністративну та кримінальну відповідальність.

У минулому році на дамбі проводилися ремонтні роботи. У цьому – додатково зміцнили конструкцію зварюванням. Але маніпуляції не допомогли – дамба знову пробита. Рівень води у водоймі впав якраз у період активного нересту риби. Через це на мілині висохла ікра. Але ж у період нересту суворо забороняються будь-які роботи на водоймі та в прибережній зоні.

Рибалки Глухова вже звернулися із заявою в поліцію. Правоохоронці будуть розглядати це питання в рамках 173 статті Адмінкодексу України, мова йде про дрібне хуліганство.

Рибалки, правда, не звинувачують прямо місцевих, адже доказів у них немає. Але рік тому жителі довколишніх будинків зверталися до редакції з проханням змусити владу знизити рівень води, так як у них позаливало підвали.

Джерело: nedelya.info

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
19.08.2018 Сумчанка побувала у клініці, де лікуються члени королівської сім’ї
19.08.2018 Сумской ЖЭК удивил своей оперативностью
19.08.2018 Психолог: Простые вещи для АТОшника теряют смысл
18.08.2018 На Сумщині правоохоронці виявили плантацію конопель на 12 мільйонів
18.08.2018 У Сумах пограбували іноземця. Він поскаржився послу, аби справу не спустили на гальмах
18.08.2018 У Сумах подарували квартиру простому водієві

Комментарии: