Главная / Новости в г. Сумы /

Суми відвідала заступник голови комітету ВР з питань охорони здоров’я

13.06.2018

Вчора, 12 червня, відбулася зустріч головних лікарів міста із заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я та паралельно депутатом Іриною Сисоєнко. У рамках робочого візиту до Сум вона відвідала лікувальні установи міста і поговорила з медпрацівниками на предмет нововведень у реформі медицини, після чого під час круглого столу, за яким зібралися мер міста, в. о. начальника міського відділу охорони здоров’я, з головними лікарями обговорили проблемні питання, що стосуються реформування первинної та вторинної ланки медицини, а також проблем, пов’язаних із бюрократичними моментами.

Оскільки Ірина Сисоєнко є одним із тих депутатів, які на законодавчому рівні приймали рішення з реформування системи охорони здоров’я, вона розповіла про шляхи створення медичних центрів та їх співпраці з державною службою здоров’я. «Ми орієнтуємося на європейський досвід і не придумуємо щось своє. Дуже важливо, щоб ця ініціатива була ефективно реалізована як урядом, так і органами місцевого самоврядування. Також необхідно роз’яснити медикам, як працювати з людьми і що їх далі чекає, – пояснює Ірина Сисоєнко. – Ми даємо можливість лікарям більше заробляти і надавати якісну допомогу. У перспективі вони можуть об’єднуватися і ставати, по суті, підприємцями. А люди і відповідно гроші – будуть йти до того лікаря, який більш затребуваний».

Також вона порадила міській владі завершити процес створення центрів первинної медико-санітарної допомоги до 15 серпня. Після цього, за умови підписання договору з державною службою здоров’я, почнеться процес перерахування грошей від держави. В іншому випадку, в цьому році лікарі не отримають грошей за своїх пацієнтів.

Під час бесіди заступник глави комітету ВР з питань охорони здоров’я дала відповіді на питання, що стосуються проблемних моментів у плані видачі ліцензій установам охорони здоров’я, і пообіцяла надалі підтримувати комунікацію з містом і надавати необхідну допомогу.

Джерело: 0542.ua

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
15.08.2018 Голову Сумської облради Володимира Токара з Днем народження вітають спортсмени
15.08.2018 Сумська лікарка відправилася у медичні мандри
15.08.2018 У центрі Сум обмежать рух транспорту
15.08.2018 Виконком вирішує питання закриття нічного клубу “Луна”
15.08.2018 Власниця кафе потрапила під кримінал
14.08.2018 Новий футбольний майданчик уже руйнується

Комментарии: