Главная / Новости в г. Сумы /

Микола Березін: Варто змінювати керівників, які не опікуються здоров’ям людей

21.06.2018

Причина одних із найгірших в Україні демографічних показників Сумщини криється в тому, що здоров’ям населення області займаються лише працівники охорони здоров’я, а повинна займатися і місцева влада. У цьому впевнений депутат Сумської облради від партії «Відродження» Микола Березін. «Сумщина разом із Чернігівщиною мають найгірші демографічні показники. Я неодноразово направляв депутатські запити в усі структури влади, піднімаючи питання високої смертності та захворюваності населення області.

Це проблема не охорони здоров’я, а влади на місцях. Адже саме влада повинна займатися питаннями популяризації здорового способу життя, якісного харчування, боротися з екологічними забрудненнями. Навіть відсутність роботи в регіоні впливає на демографічні показники — якщо людям ніде працевлаштуватися, немає за що жити, це підвищує психологічне навантаження на них і погіршує загальну демографічну картину області.

На жаль, за ці питання і за здоров’я людей на Сумщині не відповідає жоден голова сільради, голова ОТГ, керівник району чи райради. Найгірше те, що сьогодні підвищується показник захворюваності дітей.

Як вирішити демографічну проблему? Потрібно запровадити рейтингові показники по кожному району і моніторити, як вони змінюються. Там, де немає позитивних змін, – варто просто змінювати керівників», — упевнений Микола Березін.

Нагадаємо, за інформацією Головного управління статистики у Сумській області, природне скорочення населення регіону в січні-квітні 2018-го склало 3865 осіб — тобто майже тисячу осіб на місяць.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
23.02.2019 Вночі на Харківській сталася ДТП
23.02.2019 На Харківській розтрощили нову скляну зупинку
23.02.2019 Контролер троллейбуса порвал сумчанке одежду и завез на край города
23.02.2019 На болоті знайшли труп чоловіка
23.02.2019 По черзі до кабінету: У Сумах — нова інформація про підкуп виборців
22.02.2019 Отруєння дітей у ліцеї-інтернаті не підтвердилося

Комментарии: