Главная / Новости в г. Сумы /

На Сумщині пройшов пивний фестиваль

21.06.2018

Вихідними на пляжі озера Чернеччина у місті Глухів провели «Вeer-fest». Це вже другий раз, перша спроба була минулого літа. Фестиваль пива задуманий як легкий захід, з купою всіляких пляжних розваг для всієї родини. Організатори додали якісь нововведення в програму, для дітей були поставлені гірка, басейн і батути, у продажу було безліч солодощів. Безумовно, порадувала «пінна вечірка», коли в клубах піни могли вимазатися всі бажаючі. Для дорослих було проведено багато конкурсів, правда, брали в них участь не дуже охоче, люди вважали за краще спокійно відпочивати своїми компаніями. В одному з конкурсів головним призом був сертифікат на безкоштовну фотосесію в студії KristallPhoto, тому дівчата підбадьорилися.

Кажуть, кількість присутніх на фестивалі збільшилася в 3 рази у порівнянні з минулим роком, особливо багато людей було в суботу – понад тисячу осіб. Так що, схоже, формат відпочинку обраний правильно, глухівчани відреагували присутністю.

Як стало відомо, організатори вирішили не затягувати з наступним фестивалем і обіцяють в середині липня провести ще один «Beer-fest».

Джерело: nedelya.info

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
23.02.2019 Вночі на Харківській сталася ДТП
23.02.2019 На Харківській розтрощили нову скляну зупинку
23.02.2019 Контролер троллейбуса порвал сумчанке одежду и завез на край города
23.02.2019 На болоті знайшли труп чоловіка
23.02.2019 По черзі до кабінету: У Сумах — нова інформація про підкуп виборців
22.02.2019 Отруєння дітей у ліцеї-інтернаті не підтвердилося

Комментарии: