Главная / Новости в г. Сумы /

У Шостці підліток зірвав із 7-річної дівчинки хрестик із золотим ланцюжком

12.07.2018

Про те, що її дитину пограбували в поліцію повідомила жителька Шостки. Вона висловила припущення, що золотий ланцюжок і хрестик міг зняти з її 7-річної доньки хлопець, який з нею бавився у місцевому парку. «По описам заявниці фактично продовж години ми розшукали підозрюваного. Ним виявися 14-річний підліток, – розповідає Валерій Строкач, начальник Шосткинського відділу поліції. – Він в усьому зізнався. Каже, відволікаючи дівчинку, він зняв з неї прикраси і потім їх продав. Гроші планував витратити на розваги. Бо як зазначив « батьки недостатньо його фінансували»

Під час бесіди з батьками підлітка, викритого у злочині, останні були шоковані і не розуміли причини такого його вчинку. 

Наразі правоохоронці вилучили у неповнолітнього підозрюваного гроші за продані ювелірні вироби. 

У поліції відкрите кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 186 Кримінального кодексу України «Грабіж». Згідно з чинним законодавством бажання «розважитись» таким чином може тепер коштувати родині сплати чималого штрафу, чи навіть конкретного позбавлення волі юнакові на строк до чотирьох років. Остаточне покарання хлопцю визначить суд.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
19.02.2019 У Сумах влада не помічає стовп, що впав на дорогу
19.02.2019 ЦВК затвердила окружні виборчі комісії на Сумщині
19.02.2019 На Сумщині після перевірки споживачам послуг ЖКГ повернули кошти
19.02.2019 У Сумах дитина підпалила квартиру
19.02.2019 Із КП «Електроавтотранс» бігуть водії
19.02.2019 У Сумах загинув пішохід

Комментарии: