Відома біатлоністка завершила юніорську кар’єру в Чехії

03.09.2018

Чемпіонат світу з літнього біатлону став останнім, де відома глухівська спортсменка Анна Кривонос виступила серед юніорок у складі збірної України. Змагання відбулися в Чехії, в місті Нове-Мєсто-на-Мораві. У змішаній естафеті дівчина зайняла 4 позицію, в спринтерських гонках фінішувала 15-ю. У наступній гонці переслідування виїхала на 4 місце.

“Ось і закінчилася моя юніорська кар’єра, все не зовсім погано, але і не супер. Є над чим працювати. Налаштовуюся на більш серйозну, важку відповідальну роботу”, – коментує Анна свої результати.

25 вересня Анна відзначить свій 21-й день народження. І в цьому ж місяці візьме участь у «дорослому» Чемпіонаті України, який відбудеться в Чернігові.

Нагадаємо, після скандалу про жахливі умови, в яких проживала біатлоністка, їй виділили кошти на нове житло.