Главная / Новости в г. Сумы /

На Сумщині затримали партію шкіряних кросівок на мільйон гривень

27.09.2018

На митному посту «Бачівськ» Сумської митниці ДФС працівники митниці разом із співробітниками Управління захисту економіки в Сумській області та оперативного управління ГУ ДФС у Сумській області затримали правопорушників, які надали недостовірні відомості при декларуванні товарів ввезених на територію України. 17.09.2018 в Хмельницькій митниці ДФС підприємство здійснило оформлення попередньої митної декларації на товар з описом: «Взуття на підошві з пластмаси та з верхом з текстильних матеріалів, спортивне. Загальна кількість – 9370 пар».

19.09.2018 на митний пост «Бачівськ» Сумської митниці ДФС прибув вантажний автомобіль, на якому переміщувалось взуття. У якості підстави для митного оформлення та ввезення товарів на територію України водієм були надані попередня митна декларація, інвойс, міжнародна транспортна накладна CMR.

Під час проведення митного огляду були відібрані зразки товарів для проведення дослідження.

В результаті експертного дослідження встановлено, що надані на дослідження зразки ідентифіковані як взуття чоловіче типу «кросівки» та не відноситься до спеціального спортивного взуття. Верх взуття виготовлено з натуральної шкіри (замші).

Результати дослідження зразків товару не відповідають інформації, заявленій в митній декларацій.

Таким чином, підприємством вчинені дії, спрямовані на переміщення товару з приховуванням від митного контролю. Тобто, були подані документи, що містять неправдиві відомості щодо найменування товару та для визначення коду товару згідно з УКТ ЗЕД.

Вартість затриманих предметів порушення митних правил складає близько 1,1 млн. гривень.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України та тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил з їх конфіскацією, а також товарів, транспортних засобів, що використовувалися для переміщення безпосередніх предметів порушення митних правил через митний кордон України.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
31.05.2020 На Сумщині за добу не виявили нових випадків коронавірусу
31.05.2020 У Сумах на Космічній піймали наркомана
31.05.2020 В Сумах прошел первый карантинный оффлайн-забег
31.05.2020 У ДТП на Кондратьєва постраждали дві людини
31.05.2020 На Сумщині від коронавірусу одужала 141 людина
31.05.2020 На перехресті в центрі Глухова трапилася ДТП

Комментарии: