Главная / Новости в г. Сумы /

На Сумщині затримали партію шкіряних кросівок на мільйон гривень

27.09.2018

На митному посту «Бачівськ» Сумської митниці ДФС працівники митниці разом із співробітниками Управління захисту економіки в Сумській області та оперативного управління ГУ ДФС у Сумській області затримали правопорушників, які надали недостовірні відомості при декларуванні товарів ввезених на територію України. 17.09.2018 в Хмельницькій митниці ДФС підприємство здійснило оформлення попередньої митної декларації на товар з описом: «Взуття на підошві з пластмаси та з верхом з текстильних матеріалів, спортивне. Загальна кількість – 9370 пар».

19.09.2018 на митний пост «Бачівськ» Сумської митниці ДФС прибув вантажний автомобіль, на якому переміщувалось взуття. У якості підстави для митного оформлення та ввезення товарів на територію України водієм були надані попередня митна декларація, інвойс, міжнародна транспортна накладна CMR.

Під час проведення митного огляду були відібрані зразки товарів для проведення дослідження.

В результаті експертного дослідження встановлено, що надані на дослідження зразки ідентифіковані як взуття чоловіче типу «кросівки» та не відноситься до спеціального спортивного взуття. Верх взуття виготовлено з натуральної шкіри (замші).

Результати дослідження зразків товару не відповідають інформації, заявленій в митній декларацій.

Таким чином, підприємством вчинені дії, спрямовані на переміщення товару з приховуванням від митного контролю. Тобто, були подані документи, що містять неправдиві відомості щодо найменування товару та для визначення коду товару згідно з УКТ ЗЕД.

Вартість затриманих предметів порушення митних правил складає близько 1,1 млн. гривень.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України та тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил з їх конфіскацією, а також товарів, транспортних засобів, що використовувалися для переміщення безпосередніх предметів порушення митних правил через митний кордон України.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
16.10.2019 На Сумщині пройде вже 160-та хресна хода з чудотворною Корсунською-Шпилівською іконою Богородиці
16.10.2019 У школах Сумщини дітей годують за 14,8 гривень
16.10.2019 У Сумах горіла п’ятиповерхівка, постраждала жінка
16.10.2019 Чи заборонять у Сумах парковку авто на початку Харківської?
16.10.2019 Вночі в Сумах зупинять роботу Лучанської насосної станції
16.10.2019 Мерія розібралась, чим смердить у Сумах

Комментарии: