Главная / Новости в г. Сумы /

На Сумщині ліквідували загоряння торфовищ

28.09.2018

Як повідомили в Кролевецькі райдержадміністрації, завдяки спільним зусиллям ліквідовано пожежу в Литвиновичах. Як вже  інформували, на початку вересня місяця поточного року на території Литвиновицької сільської ради відбулося загоряння сухої рослинності, що призвело до займання торфовищ.

Оперативно було зібрано районну комісію техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кролевецького району. Про обставини загоряння та поширення вогню доповів начальник 22ДПРЧ управління ДСНС України в Сумській області Євген Бобров. На комісії  вирішено негайно залучити сили та засоби 22 ДПРЧ та Литвиновицьку МПК для гасіння пожежі, не дати їй розповсюдитись на прилеглі території. Дану ситуацію доведено до Департаменту цивільного захисту населення Сумської обласної державної адміністрації та Управління ДСНС України у Сумській області.

8 вересня, на території Литвиновицької сільської ради було розгорнуто штаб з ліквідації загоряння торфовищ. Додатково до ліквідації  залучались сили та засоби м.Суми, м.Конотоп, м.Путивль, м.Шостка та сусідніх районів. Активну участь у ліквідації вогню взяли ДП «Кролевецький агролісгосп» та Кролевецьке МУВГ.

Головою районної державної адміністрації (голова комісії ТЕБ та НС) Олегом Кучеярвим видано розпорядження від 11.09.2018 № 1058-ОД «Про запобігання виникненню надзвичайних ситуацій». Для ліквідації загоряння залучено матеріальний резерв, дизельне паливо в кількості 1000 літрів для роботи мотопомпи та  задіяні  45 чоловік  та 7 одиниць техніки.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
19.02.2020 Директор «Спартака» став головним по хортингу на Сумщині
19.02.2020 У Сумах рятувальники перевіряють вищі навчальні заклади
19.02.2020 У Ромнах дерево впало і повисло на дротах
19.02.2020 Коронавірус у питаннях та відповідях: інформує облздрав
19.02.2020 Сумские бойцы взяли еще две медали на чемпионате Европы
19.02.2020 У Глухові вдвічі збільшилась кількість охочих оформити закордонний паспорт

Комментарии: