Главная / Новости в г. Сумы /

Екс-головлікар психлікарні Неофітна продовжує судитися за поновлення на посаді

10.10.2018

У справі про поновлення на посаді Лілії Неофітної вдруге викликатимуть на допит свідка. Йдеться про голову профільної комісії з питань законності обласної ради Валерія Толбатова. Запропонувала це представник сторони відповідача – Оксана Мезенцева: «Це не тільки одне засідання, на якому розглядалось питання звільнення 22 лютого, але й ось попередні засідання: Калініченко там була відсутня, Клименко, Нагорний. Тому я б хотіла, щоб голова комісії свідчив у судовому засіданні з приводу того, як складаються протоколи, і як це фіксується». Суддя Алла Клименко клопотання задовольнила. Розгляд справи продовжать 19-го грудня.

«Вже закінчилися всі свідки, мало бути обговорення, дебати. Вони вважають, що треба повернутися до допиту їхнього свідка, повторно, хоча минулого разу , коли він давав свідчення, він багато не пам’ятав,були неточності. Але – на розсуд суду», – прокоментувала екс-головна лікарка психлікарні Лілія Неофітна.

Звільнили Лілію Неофітну депутати 24 лютого 2017 року. Причина – вона не перевезла пацієнтів до іншого закладу у зв’язку з холодом у палатах у січні того року. Температура повітря тоді була близько 13-ти градусів через порив тепломережі. У сімох пацієнтів виявили пневмонію, одна жінка померла. З листопада минулого року триває також розгляд кримінальної справи стосовно Лілії Неофітної. Прокуратура підозрює її в катуванні пацієнтів і залишенні їх у небезпеці. Слухають справу в Охтирському місцевому суді.

Джерело: http://tv.sumy.ua/

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
13.10.2019 Хто із сумчан може залишитися без пенсії?
13.10.2019 Під Сумами провели перший трейл
13.10.2019 На Сумщині відкрили Сквер Захисників України
13.10.2019 Жителів Сумщини попереджають про фальсифіковані консерви відомої марки
13.10.2019 На сумчан чекає теплий тиждень
13.10.2019 «Парк советского периода» на Сумщине пополнится еще 80 экспонатами

Комментарии: