Главная / Новости в г. Сумы /

Котельня Північного промвузла, що подає тепло до близько 250 будинків, не отримала лімітів на газ

11.10.2018

Котельня Північного промвузла станом на 10 жовтня не отримала лімітів на газ через  заборгованість перед «Нафтогазом». Інформацію про відсутність лімітів минулого тижня оприлюднив заступник Сумського міського голови Олександр Журба на засіданні, де говорили про підготовку міста до опалювального сезону. Директор підприємства Микола Жовтобрюх ситуацію з паливом коментує так:

«Щоб розпочати опалювальний сезон приблизно треба 100 тисяч на добу метрів кубічного природного газу. Наразі нічого немає. Якщо буде газ, в мене готовність на котельні, я за 3-4 години розверну котельню».

Скільки мають боргів – не говорить. Не озвучує суму й заступник міського голови Олександр Журба: «Графіки по погашенню заборгованості вже складені, тому вони сьогодні підписуються в обласній адміністраці і будуть передаватися в Київ. Якщо зараз знайдуть порозуміння їхні керівники з трейдером, той, що поставляв газ їм, питання буде знято».

Окрім Котельні Північного промвузла, у Сумах тепло виробляє також Сумська ТЕЦ.

За словами директора ТОВ «Сумитеплоенерго» Дмитра Васюніна, у разі, якщо колеги на запустяться, їхнє підприємство не зможе забезпечити північну частину міста опаленням: «На сьогодні існуючі діаметри теплових мереж не дають можливості сумської ТЕЦ створити необхідний гідравлічний режим і забезпечити послугами споживачів КППВ, іншими словами, теплової потужності достатньо, але ми не можемо транспортувати тепло і подати споживачам котельні. Заборгованість у 55 млн СМНПО перед «Теплоенерго» – це заборгованість за транспортування теплової енергії протягом опалювального сезону. На сьогоднішній день за минулий рік по гарячій воді заборгованість – 24 мільйони».

Джерело: http://tv.sumy.ua/

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
19.06.2019 На Сумщині реорганізували Пенсійний фонд
19.06.2019 На Сумщині мотоциклісту відірвало вухо
19.06.2019 Футбол на «Ювілейному»
19.06.2019 У Сумах розсипається стадіон
19.06.2019 Вчора у Сумах повісилося двоє чоловіків
19.06.2019 У бюджеті Сум все ж знайшли 40 тисяч на стенди олімпійським чемпіонкам Семеренко

Комментарии: