Главная / Новости в г. Сумы /

Котельня Північного промвузла, що подає тепло до близько 250 будинків, не отримала лімітів на газ

11.10.2018

Котельня Північного промвузла станом на 10 жовтня не отримала лімітів на газ через  заборгованість перед «Нафтогазом». Інформацію про відсутність лімітів минулого тижня оприлюднив заступник Сумського міського голови Олександр Журба на засіданні, де говорили про підготовку міста до опалювального сезону. Директор підприємства Микола Жовтобрюх ситуацію з паливом коментує так:

«Щоб розпочати опалювальний сезон приблизно треба 100 тисяч на добу метрів кубічного природного газу. Наразі нічого немає. Якщо буде газ, в мене готовність на котельні, я за 3-4 години розверну котельню».

Скільки мають боргів – не говорить. Не озвучує суму й заступник міського голови Олександр Журба: «Графіки по погашенню заборгованості вже складені, тому вони сьогодні підписуються в обласній адміністраці і будуть передаватися в Київ. Якщо зараз знайдуть порозуміння їхні керівники з трейдером, той, що поставляв газ їм, питання буде знято».

Окрім Котельні Північного промвузла, у Сумах тепло виробляє також Сумська ТЕЦ.

За словами директора ТОВ «Сумитеплоенерго» Дмитра Васюніна, у разі, якщо колеги на запустяться, їхнє підприємство не зможе забезпечити північну частину міста опаленням: «На сьогодні існуючі діаметри теплових мереж не дають можливості сумської ТЕЦ створити необхідний гідравлічний режим і забезпечити послугами споживачів КППВ, іншими словами, теплової потужності достатньо, але ми не можемо транспортувати тепло і подати споживачам котельні. Заборгованість у 55 млн СМНПО перед «Теплоенерго» – це заборгованість за транспортування теплової енергії протягом опалювального сезону. На сьогоднішній день за минулий рік по гарячій воді заборгованість – 24 мільйони».

Джерело: http://tv.sumy.ua/

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
16.10.2018 Чоловік глухівчанки, яка померла під час пологів: “на память о себе Аленка подарила мне стимул для жизни, моего сына”
16.10.2018 Чи завадить заборгованість за газ опалювальному сезону в Сумах?
16.10.2018 На автодорозі сталася ДТП
16.10.2018 Депутат міськради відхрестився від сепаратистської діяльності
16.10.2018 Вночі сумчанам вимкнуть воду
16.10.2018 На Сумщині загинула велосипедистка

Комментарии: