Главная / Новости в г. Сумы /

До складу Шосткинського прикордонного загону входитимуть чотири відділи і комендатура швидкого реагування, – Слободян

15.10.2018

Уряд схвалив рішення про створення нового прикордонного загону, який діятиме в Сумській області на кордоні з Росією. Він називатиметься “Шосткинський прикордонний загін”. Про це спікер Державної прикордонної служби України Олег Слободян розповів в ефірі програми “Ваша Свобода”.

За його словами, створення і розгортання нового загону – це ще один крок на етапі підвищення щільності кордонів України. “Це тенденція продиктована часом. Суми – небезпечний напрямок з огляду на те, що це кордон із Росією. По той бік кордону у нас потенційно ворог. Також є інші загрози: незаконна міграція, контрабанда товарів”, – зазначив спікер ДПСУ.

Шосткинський прикордонний загін створюється фактично з нуля і охоронятиме ту ділянку, яку наразі частково охороняє Сумський загін.

“Зараз під контролем Сумського загону понад 500 кілометрів держкордону. Після створення нового загону цю ділянку буде зменшено майже вдвічі. Кожен із загонів охоронятиме відповідно ділянку приблизно завдовжки 250 кілометрів. До складу Шосткинського загону входитиме 4 відділи, їх буде винесено на кордон. І вони охоронятимуть ділянку близько 60 кілометрів. Відділи складатимуться з відділень, які будуть безпосередньо на кордоні. Прикордонник буде на кордоні вздовж всієї ділянки загону. Таким чином забезпечуємо ефективність охорони цього стратегічно важливого напрямку. Там буде ще створено комендатуру швидкого реагування. Це підрозділи, що мають у своєму складі, зокрема, групову зброю, вони зможуть діяти як бойові підрозділи для відбиття атаки противника. Зараз розвиваємося за двома напрямками: правоохоронна діяльність (пункти пропуску, аеропорти тощо) і військова складова”, – уточнив Слободян.

Джерело: https://ua.censor.net.ua/

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
16.01.2019 У Сумах – ДТП із тролейбусом
16.01.2019 На Сумщині збили пішохода
16.01.2019 Куди піде рекомендований платіж, сплачений ПАТ “Сумиобленерго”?
16.01.2019 Девушку из Глухова “убила квартира” во Львове
16.01.2019 На Сумщині невдало повісилася жінка
16.01.2019 Сумський науковець проводить експерименти над кавою

Комментарии: