Главная / Новости в г. Сумы /

У Шостці під час підключення тепла затопило квартири

21.10.2018

20 жовтня у Шостці в результаті пориву внутрішньобудинкових мереж при заповненні теплоносієм постраждали квартири в 8 багатоквартирних будинках. Про це  повідомила в. о. заступника міського голови Ольга Ткаченко. Шосткинські журналісти побували в двох триповерхових будинках по вул. Січневій: № 2 та № 4, які обслуговує «Броусс-ЖЕК». У квартирі на останньому поверсі будинку № 2 зі стелі не одну годину лилася вода. Господарі – молода сім’я, у якій двоє маленьких дітей, молодшому 5 місяців – тільки влітку зробили ремонт у дитячій і купили нові меблі в зал.

Хто компенсує збитки? «Хороше питання!», – каже директор «Броусс-ЖЕК» Олег Ковальов. Він звинувачує у тому, що сталося, теплоенергетиків. Втім, за внутрішньобудинкові комунікації відповідає ЖКО, як і за підключення будинків до теплопостачання. Олег Ковальов визнає: мережі в будинках зношені і не змінювалися з дня їх побудови.

Також директор «Броусс-ЖЕК» повідомив, що слюсаря, який прийшов на порив, ледь не побили місцеві жителі. «Ледве втік!», – розповідає Олег Ковальов.

Як поінформувала в. о. заступника міського голови Ольга Ткаченко, хто буде нести відповідальність за пориви, вирішить комісія.

Джерело: http://shostka.info

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
16.01.2019 У Сумах – ДТП із тролейбусом
16.01.2019 На Сумщині збили пішохода
16.01.2019 Куди піде рекомендований платіж, сплачений ПАТ “Сумиобленерго”?
16.01.2019 Девушку из Глухова “убила квартира” во Львове
16.01.2019 На Сумщині невдало повісилася жінка
16.01.2019 Сумський науковець проводить експерименти над кавою

Комментарии: