Главная / Новости в г. Сумы /

У Шостці під час підключення тепла затопило квартири

21.10.2018

20 жовтня у Шостці в результаті пориву внутрішньобудинкових мереж при заповненні теплоносієм постраждали квартири в 8 багатоквартирних будинках. Про це  повідомила в. о. заступника міського голови Ольга Ткаченко. Шосткинські журналісти побували в двох триповерхових будинках по вул. Січневій: № 2 та № 4, які обслуговує «Броусс-ЖЕК». У квартирі на останньому поверсі будинку № 2 зі стелі не одну годину лилася вода. Господарі – молода сім’я, у якій двоє маленьких дітей, молодшому 5 місяців – тільки влітку зробили ремонт у дитячій і купили нові меблі в зал.

Хто компенсує збитки? «Хороше питання!», – каже директор «Броусс-ЖЕК» Олег Ковальов. Він звинувачує у тому, що сталося, теплоенергетиків. Втім, за внутрішньобудинкові комунікації відповідає ЖКО, як і за підключення будинків до теплопостачання. Олег Ковальов визнає: мережі в будинках зношені і не змінювалися з дня їх побудови.

Також директор «Броусс-ЖЕК» повідомив, що слюсаря, який прийшов на порив, ледь не побили місцеві жителі. «Ледве втік!», – розповідає Олег Ковальов.

Як поінформувала в. о. заступника міського голови Ольга Ткаченко, хто буде нести відповідальність за пориви, вирішить комісія.

Джерело: http://shostka.info

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
20.11.2018 Микола Березін: Ми повинні бачити, хто в області пасе задніх
20.11.2018 На Сумщині споживачі платитимуть і за газ, і за температуру на вулиці
20.11.2018 На проспекті Шевченка з’явиться світлофор
20.11.2018 ФК «LS Group» представлятиме Сумський район у фіналі Кубку регіонів Сумщини
20.11.2018 Сумские сумоисты стали лучшими в Украине
20.11.2018 У Ромнах вночі підпалили “євробляху”

Комментарии: