Главная / Новости в г. Сумы /

Сумських стихійників продовжують лякати штрафами

23.10.2018

Заступник міського голови Сум Ольга Волошина під час брифінгу заявила, що всі, хто займається стихійною торгівлею, це потенційні ФОПи, а для здійснення підприємницької діяльності у місті створені умови. Зокрема, нещодавно відкрито селянський базар на території Центрального ринку, де облаштували 200 торгівельних місць для тих, хто раніше стихійно торгував по вулиці Засумській. Також міська влада планує  надавати більше можливостей тим, хто бажає продавати посадковий матеріал. До тих же, хто і надалі не виявлятиме бажання переходити на спеціально обладнані торгівельні місця на ринках міста, застосовуватимуть засоби адмінвпливу.

За словами заммера, у порівнянні із минулорічними показниками за дев’ять місяців поточного року кількість складених адмінпротоколів дещо зменшилась – 1624 проти 1519. Більшість із них складались за порушення правил торгівлі. Однак не з усіх порушників згідно зі складеними адмінпротоколами стягуються штрафні санкції. Так, якщо людина усвідомила, що порушила Закон і надала документальне підтвердження того, що всі порушення нею виправлені, то адмінпротокол закривається. За дев’ять місяців поточного року у Сумах було зафіксовано 387 таких випадків.

На сьогодні згідно з накладеними штрафними санкціями та з рішенням адмінкомісії порушники заплатили майже 800 тис. гривень. Як повідомив начальник управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» Руслан Голопьоров, на сьогодні складено 333 адмінпротоколи на тих, хто здійснював стихійну торгівлю. Аби виявляти порушників, фахівці управління співпрацюють із правоохоронними органами і щотижня здійснюють по три-чотири рейди.

Розмір штрафів за порушення правил торгівлі –  від 340 грн. до 1700 гривень, проте штрафи можуть надходити і від інших структур, таких як Державна податкова інспекція та служба охорони праці. Від них розмір санкцій сягає вже від 17 тис. гривень.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
20.02.2020 У Сумському театрі юного глядача — новий головний режисер
20.02.2020 У Глухові зі «швидкої допомоги» тікають медики
20.02.2020 У Сумах — на один автобусний маршрут менше
20.02.2020 Сумской горсовет попросит Президента уменьшить залог для участия в местных выборах
20.02.2020 «Порції хотілося б побільше»: Як сумські батьки дегустували меню в дитсадках
20.02.2020 У Сумах небайдужий водій затримав грабіжника з жіночою сумкою

Комментарии: