Главная / Новости в г. Сумы /

«Заробітна плата українців не може бути найнижчою в Європі», — Юрій Чмирь

02.11.2018

Згідно з оновленими даними Міжнародного валютного фонду, Україна виявилася найбіднішою країною Європи за ВВП на душу населення. Крім того — посіла останнє місце за розміром офіційної середньої зарплати. Україну обійшла вже Молдова, в якій зафіксовано значне економічне зростання. Тепер Молдова займає 133 місце у світі з 2694,469 $ ВВП на душу населення, а Україна — 134 місце з 2656,01 $. Офіційна зарплата у сусідів також стала істотно вищою, ніж у нас. Так, середня офіціалка в другому кварталі 2018-го у Молдові склала 375,82 $, в Україні – 325,53 $.

Заробітна плата українців не може бути найнижчою в Європі, упевнений голова Сумської обласної організації партії «Відродження», депутат облради Юрій Чмирь.

«У новому звіті МВФ за показником ВВП на душу населення нас обійшла Молдова, а ми обійшли Папуа Нову Гвінею. Переконаний, українці в принципі не можуть отримувати найнижчу заробітну плату в Європі та бути по оплаті праці на рівні Індонезії. Наша країна володіє колосальним інвестиційним потенціалом, який зобов’язаний працювати на людей!

Я неодноразово наводив приклади, як через вкладення інвесторів підвищується обсяг національного доходу суспільства, створюються нові робочі місця і збільшуються заробітні плати.

На моє глибоке переконання, уряду потрібно терміново розробити і прийняти національну програму по боротьбі з бідністю, яка залучить новий капітал і зрушить нашу економіку з мертвої точки», — заявив політик.

Якщо цього не зробити, говорить екс-губернатор, Україну чекає ще більше зубожіння: «У нас більше половини населення перебуває за межею бідності, але за такого рівня життя українцям доводиться боротися ще з непідйомними тарифами. Люди змушені зводити кінці з кінцями та економити на базових речах: харчуванні, медикаментах, одязі… Аби цього не відбувалося, необхідно терміново зайнятися відродженням економіки України і негайно шукати інвестиції для створення нових робочих місць».

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
13.10.2019 Хто із сумчан може залишитися без пенсії?
13.10.2019 Під Сумами провели перший трейл
13.10.2019 На Сумщині відкрили Сквер Захисників України
13.10.2019 Жителів Сумщини попереджають про фальсифіковані консерви відомої марки
13.10.2019 На сумчан чекає теплий тиждень
13.10.2019 «Парк советского периода» на Сумщине пополнится еще 80 экспонатами

Комментарии: