Главная / Новости в г. Сумы /

Як у Сумах обманювали пенсіонерів: «Ваша донька збила людину, віддавайте гроші»

09.11.2018

«Ваша дитина збила жінку, взявши в оренду машину. Давайте гроші і поліція відпустить!» — саме цією фразою шахраї дедалі частіше стали ошукувати довірливих пенсіонерів. Поліція вже затримала одну із таких злодійських пар. Коли в квартирі літньої сумчанки задзвонив телефон, вона одразу підняла слухавку. На іншому кінці дроту почула жіночий голос. Дзвонила нібито її донька, яка просила про допомогу. Вона говорила, що на орендованому автомобілі збила людину, тож, аби її не посадили за грати, попросила допомогти відкупитись. Вона просила гроші, які 70-річна бабуся мала віддати її «представнику». І як чоловік старенької не відмовляв свою дружину цього не робити, приводячи вагомі доводи, бабуся все одно вийшла до незнайомої автівки, яка чекала на неї біля будинку. З автомобіля вийшов чоловік, який набрав зі свого мобільного так звану доньку жінки. Та ж запевнила, що це і є її представник, якому наказала віддати гроші. Не вагаючись старенька дістала та віддала 400 доларів США та 200 євро, після чого той швидко зник. І хоча спочатку, за словами заявниці, вона з полегшенням зітхнула, вже наступної миті, коли піднялась до квартири та почала говорити зі своїм чоловіком, зрозуміла, що стала жертвою аферистів.

За словами пенсіонера, який одразу відчув щось неладне в цій історії, він всіляко намагався відмовити дружину не віддавати гроші незнайомцю. В той час коли його дружина розмовляла з аферисткою, він зателефонував на роботу, де працює їх донька, які підтвердили, що вона на роботі. Крім того згадав, що донька не має прав, тож, не могла сісти за кермо автомобіля. Але для його дружини цих аргументів виявилось замало.

«Зловмисниця та її спільник затримані, – коментує Павло Карабута, начальник Сумського відділу поліції. – Вони зізнались, що протягом останніх двох місяців жили за рахунок ошуканих пенсіонерів. За цей час збагатились на сто тисяч гривень. Серед їх жертв – пенсіонери віком від 68 до 80 років, які, намагаючись «допомогти» своїм близьким, віддавали зловмисникам всі свої гроші. Суми сягали від 10 до 30 тисяч гривень. В поліції вже довели їх причетність до скоєння щонайменше шести таких злочинів по Сумах. Є припущення що кількість потерпілих значно більша».

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
22.03.2019 У Сумській прокуратурі повністю змінилося керівництво
22.03.2019 У Сумах перекрили дорогу до школи
22.03.2019 У гаражі автівка придавила чоловіка
22.03.2019 На Сумщині «БМВ» потрапив у ДТП
22.03.2019 Сумщина — у лідерах за кількістю квартирних крадіжок
22.03.2019 У Тростянецькому районі батько приковував сина-інваліда на ланцюг

Комментарии: