Кубок регіонів Сумщини розіграють футболісти Глухова, Сумського та Білопільського районів

13.11.2018

Розіграш Кубку регіонів Федерації футболу Сумської області виходить на фінішну пряму. Відмітимо, що цей престижний трофей у Сумській області розігрується вперше. Команди – учасниці представляють виключно регіони області (міста і райони) та місцеві федерації футболу. Загалом у розіграшу турніру взяли участь 16 команд міст та районів області. Відбірковий етап в Сумському районі за право участі в турнірі розіграли чотири команди – “Україна” (Токарі), “В.Вільми”, “Колос” (Северинівка) та “LS Group” (Верхня Сироватка).

Наразі коло претендентів на цей трофей звузилось до чотирьох команд – це глухівський “Велетень”, “Вікторія” з Миколаївка та два представника з Сумського району – “LS Group” з Верхньої Сироватки та “Колос” з Северинівки. Перші матчі були зіграні з однаковим рахунком 1:0, ФК “LS Group” переміг “Колос”, а “Вікторія” відповідно ФК “Велетень”.

Інша пара учасників 1/2 фіналу розіграшу Кубку – “Колос” та “LS Group” поінформують дату матчу-відповіді пізніше.

Місце проведення фіналу вже відоме – новозведенний сучасний стадіон “Альянс – Арена” у селищі Байрак Липоводолинського району.