Главная / Новости в г. Сумы /

Правоохоронці згадали, як контрабандист наїхав на прикордонника

16.11.2018

Державна прикордонна служба України постійно здійснює системний комплекс заходів, направлений на протидію протиправній діяльності на державному кордоні України. Всі заходи проводяться як спільно з іншими правоохоронними органами, так і самостійно. Однак прикордонники,   протидіючи контрабандній діяльності, постійно стикаються з опором протиправних елементів. Правопорушники, перешкоджаючи їм виконувати службові обов’язки, досить часто наражають правоохоронців на небезпеку та створюють загрозу їхньому життю. І, на жаль, з кожним роком кількість таких випадків зростає.

Лише з початку поточного року зафіксовано 27 особистих погроз співробітникам Держприкордонслужби, 11 фактів побиття військовослужбовців та 10 випадків пошкодження службових автомобілів та особистого майна прикордонників.

Серед таких випадків згадали і ситуацію, що відбулась у Сумській області. Правопорушник, намагаючись незаконно прорватися через кордон з Росією, на автомобілі «УАЗ» здійснив наїзд на прикордонника. Транспортним засобом контрабандист віз шуби, жилети, дублянки, шкіряні куртки, пуховики, трикотажні вироби в асортименті та партію біжутерії та годинників.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
03.07.2020 Асфальтобетон від RGM group: якість на 10 років
03.07.2020 Комітет з питань місцевого самоврядування рекомендує Верховній Раді створити 5 районів на Сумщині
03.07.2020 На Сумщині — 304 випадки коронавірусу
03.07.2020 Губернатор перевірив, як триває ремот школи у Середина-Буді
03.07.2020 У Сумах — новий випадок коронавірусу
03.07.2020 Патрульні приїхали на конфлікт матері й доньки, а знайшли наркотики і купу «цікавих речей»

Комментарии: