Шосткинці привезли золото з Чемпіонату Європи

20.11.2018

З 15 по 18 листопада в столиці Грузії проходив відкритий Чемпіонат Європи з пауерліфтингу за версією WPA. Змагалися атлети провідних національних збірних. Незважаючи на гостре суперництво, у загальнокомандному заліку команда України посіла перше місце.

Шосткинські атлети також внесли свій вклад у перемогу нашої збірної – дві золоті медалі.

Для Євгена Безкоровайного, майстра спорту міжнародного класу, цей Чемпіонат став третім і третім, в якому він здобув перемогу. Причому до останнього моменту не було зрозуміло, виграє шосткинець або посяде третє місце, поступившись атлетам із Вірменії та Ірану. У результаті останній підхід Євгена Безкоровайного виявився вдалим – спортсмен став чемпіоном.

Друге «золото» для збірної України – на рахунку нашого земляка, майстра спорту міжнародного класу, багаторазового чемпіона України, Європи та світу Дмітрія Карпенка. Він, до речі, є тренером двох рекордсменів світу, чемпіонів Європи та світу – Вадима Сугоняки та В’ячеслава Середи, вихованців клубу «Патріот», де працює секція пауерліфтингу (кер. – майстер спорту міжнародного класу Олександр Шевель).

Тепер шосткинські атлети готуються до Чемпіонату Європи, який пройде в наступному році у Німеччині.