Кращим тренером Сумщини обрано наставника команди без здобутків

09.01.2019

На сайті Федерації футболу Сумської області http://ffs.sumy.ua/ завершилося голосування за кращого тренера Вищої ліги чемпіонату Сумщини з футболу сезону 2018 року.

За результатами гооосцвання кращим став тренер ФК «Гранум» із села Сніжки Буринського району Олександр Доценко.

Результат викликає здивування, оськільки ця команда в чемпіонаті області сезону 2018 року може пишатися лише шостою сходинкою в турнірній таблиці.

Особливо цікавий був сам процес двотижневого голосування – лише за одну добу 4 січня Олександр Доценко набрав більше двохсот голосів, у той час коли інші тренери набирали голоси поступово упродовж двох тижнів голосування.

Як наслідок – головний тренер чинного чемпіона області ФК «Альянс» Юрій Ярошенко зайняв лише четверте місце, тренер чемпіона України серед аматорів ФК «Вікторія» Артем Радіонов – третє, а тренер бронзового призера Вищої ліги чемпіонату Сумської області та володаря двох обласних кубків (Кубку Сумської області та Кубку регіонів Сумщини) Ярослав Песоцький – друге.

Втім, незважаючи на відсутність здобутків у ФК «Гранум» та сумнівність процедури голосування вітаємо Олександра Доценко із отриманням почесного звання – кращого тренера Вищої ліги чемпіонату Сумськоі області сезону 2018 року.

Джерело: Сумські дебати - debaty.sumy.ua