Главная / Новости в г. Сумы /

У Сумах переглянуть “м’який” вирок жінці, яка тримала в заручниках дитину

11.01.2019

До Сумського апеляційного суду надійшла апеляційна скарга прокурора на вирок Зарічного районного суду м. Суми, яким обвинуваченій було визначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки. Жінку визнано винною у вчиненні злочину, передбаченого ст. 147 ч. 2 КК України (Захоплення та тримання в заручниках неповнолітньої особи). В апеляційній скарзі сторона обвинувачення просить скасувати рішення суду першої інстанції та призначити суворіше покарання, а саме 7 років позбавлення волі. У травні минулого року обвинувачена взяла в заручники дитину своєї знайомої. Вона зайшла до квартири потерпілої та, побачивши, що дитина вдома сама, зачинила двері з середини. Жінка посадила малолітнього хлопчика біля відкритого вікна на стілець і, утримуючи його обома руками, почала вимагати у його матері повернути їй власну дочку, яку напередодні забрали в дитячий будинок. Обвинувачена тримала в руці ніж і загрожувала нанести дитині тілесні ушкодження

За апеляційною скаргою прокуратури апеляційний суд відкрив провадження. У зв’язку із закінчення строку дії обраного до засудженої запобіжного заходу колегія суддів відповідно до п. 3 статті 331 Кримінального процесуального кодексу України розгляне питання доцільності подальшого тримання обвинуваченої під вартою. Судове засідання щодо обрання запобіжного заходу призначено на 17 січня 2019 року на 11 год. 30 хв.

Справу розглядатиме колегія суддів у складі: Олійник В.Б., Філонова Ю.О., Рунов В.Ю. Єдиний унікальний номер справи: 591/3773/18, повідомляє сайт суду.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
23.03.2019 Після негоди на Сумщині знеструмлено 30 населених пунктів
23.03.2019 У Ромнах нелегал спробував підкупити полісменів за тисячу гривень
23.03.2019 Микола Войтенко: Наші чиновники одягають вишиванки і радіють, коли МВФ дає гроші, наче вожді племені «тумба-юмба»
23.03.2019 Українських пенсіонерів поставили на коліна, а за три тижні до виборів облагодіяли, — вважає Олександр Стрельченко
23.03.2019 Путивлянин попытался ограбить правоохранителя прямо под отделом полиции
23.03.2019 Поліція вилучила у пішохода-порушника холодну зброю

Комментарии: