Главная / Новости в г. Сумы /

Екс-начальник поліції Шостки повертається у Суми

11.01.2019

Офіційно підтвердилася інформація про призначення нового начальника поліції Шостки. 10 січня начальник ГУНП в Сумській області підписав наказ про призначення керівником Шосткинського відділу поліції Сергія Забозлаєва. До цього він працював начальником відділення поліції в Середина-Буді. Офіційне представлення його колективу шосткинської поліції заплановане на понеділок, повідомила начальник відділу комунікацій ГУНП в Сумській області Ельвіра Біганова.

У свою чергу Валерій Строкач, який до цього був начальником Шосткинського відділу поліції повідомив, що повертається в Головне управління Національної поліції в Сумській області:

“Сьогодні знаковий для мене день. Прощаюсь, як керівник, зі своїм робочим колективом. Повертаюсь працювати в Головне управління Національної поліції в Сумській області.

За ці два неповних роки мого керівництва вдалось багато чого зробити для колективу, для поліпшення матеріально-технічної бази підрозділу. Було важко, але я відчував підтримку з боку керівництва міста та району, свого колективу, простих мешканців, вже рідної, Шостки. Я вдячний Вам за це.

Звичайно, попередження і розкриття злочинів, виявлення правопорушень було в пріоритеті моєї роботи за весь час перебування на посаді, проте, для мене, як керівника, на першому місці завжди стояли люди: їх турботи і побоювання. Я намагався приділити увагу кожному, будь-то співробітник чи звичайна людина, допомогти в міру своїх сил і можливостей.

Для мене було честю працювати в Шостці. Я вдячний всім за допомогу, порозуміння та підтримку”.

http://www.shostka-news.com/

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
19.06.2019 На Сумщині реорганізували Пенсійний фонд
19.06.2019 На Сумщині мотоциклісту відірвало вухо
19.06.2019 Футбол на «Ювілейному»
19.06.2019 У Сумах розсипається стадіон
19.06.2019 Вчора у Сумах повісилося двоє чоловіків
19.06.2019 У бюджеті Сум все ж знайшли 40 тисяч на стенди олімпійським чемпіонкам Семеренко

Комментарии: