Главная / Новости в г. Сумы /

Екс-начальник поліції Шостки повертається у Суми

11.01.2019

Офіційно підтвердилася інформація про призначення нового начальника поліції Шостки. 10 січня начальник ГУНП в Сумській області підписав наказ про призначення керівником Шосткинського відділу поліції Сергія Забозлаєва. До цього він працював начальником відділення поліції в Середина-Буді. Офіційне представлення його колективу шосткинської поліції заплановане на понеділок, повідомила начальник відділу комунікацій ГУНП в Сумській області Ельвіра Біганова.

У свою чергу Валерій Строкач, який до цього був начальником Шосткинського відділу поліції повідомив, що повертається в Головне управління Національної поліції в Сумській області:

“Сьогодні знаковий для мене день. Прощаюсь, як керівник, зі своїм робочим колективом. Повертаюсь працювати в Головне управління Національної поліції в Сумській області.

За ці два неповних роки мого керівництва вдалось багато чого зробити для колективу, для поліпшення матеріально-технічної бази підрозділу. Було важко, але я відчував підтримку з боку керівництва міста та району, свого колективу, простих мешканців, вже рідної, Шостки. Я вдячний Вам за це.

Звичайно, попередження і розкриття злочинів, виявлення правопорушень було в пріоритеті моєї роботи за весь час перебування на посаді, проте, для мене, як керівника, на першому місці завжди стояли люди: їх турботи і побоювання. Я намагався приділити увагу кожному, будь-то співробітник чи звичайна людина, допомогти в міру своїх сил і можливостей.

Для мене було честю працювати в Шостці. Я вдячний всім за допомогу, порозуміння та підтримку”.

http://www.shostka-news.com/

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
18.03.2019 Традиційних березневих канікул у школярів Сумщини не буде?
18.03.2019 У сумській школі виявили туберкульоз
18.03.2019 Сумчани скаржаться на спеку в квартирах
18.03.2019 На пішохідному переході збили жінку
18.03.2019 Молодий хлопець стрибнув із п’ятого поверху
18.03.2019 На автодорозі перекинулася автівка

Комментарии: