Главная / Новости в г. Сумы /

Жителі Сумщини обурені підвищенням тарифів на кабельне телебачення

12.01.2019

Новина, що з 1 січня за кабельне доведеться платити вже 80 гривень замість 60, збурила глухівчан, особливо пенсіонерів. До журналістів звернулися жителі будинку по вул. Жужоми, 4, які не вдоволені не лише підвищенням плати, а й не зовсім якісним на, їхню думку, контентом. “Я розумію, що вартість всіх послуг росте, але ж, будьте добрі, шановні провайдери, зробіть за ці гроші ті канали, які хочеться дивитися нам. А зараз маємо, приміром, 7 спортивних каналів, кілька однотипних про природу та мультики. Чому не можна продумати соціальний пакет для пенсіонерів, який буде коштувати дешевше, хай і з меншою кількість каналів?” – обурюється пенсіонерка Наталя Василівна.

Як пояснив директор ТРК «Глухів» Василь Ярмак, провайдери змушені підвищити ціну, оскільки українські медіа-групи збільшили для них тариф. З року в рік він зростав на 15-20%, та цього року – на 300%. “Якщо раніше кабельне приносило прибуток, то зараз без послуг Інтернету ми не зможемо його витягнути. А відмовити в українських каналах своїм абонентам це не правильно. Крім того змушені оплачувати канали пакетами. Наприклад, щоб купити «1+1», попутно платимо ще й за інші 11 каналів цієї медіа-групи – про спорт, тварин тощо. На жаль, саме така політика ведеться медіа-групами, які продають доступ до каналів, – пояснює пан Ярмак. – Ми уже робили спробу показувати вибірково, однак ця практика не зарекомендувала себе”.

Намагаючись ухилитися від абонентської плати за кабельне, глухівчани стали активніше купувати цифрові тюнери, встановлювати супутникові тарілки. «Народ, як рідка глина в кулаці: «Сильніше тиснеш – лізе в усі щілини», – висловив свою думку в соцмережі глухівчанин Анатолій Тищенко. – Пенсіонери на ТВ-2, молодь – халявний WF і маршрутизатори без пароля. Думаю, хлопці (з кабельного, – ред.) більше втратять, ніж знайдуть».

Однак, і цей місточок медіакорпорації планують перекрити: уже з травня всі популярні канали, такі як «1+1», «Новий», «СТБ», «Інтер» та інші будуть платними навіть через «тарілку» чи Інтернет. Щоб їх дивитися, потрібно буде купувати коди. Зокрема, на сайті того ж «1+1» уже стоїть попередження, що скоро сигнал супутника буде закодовано, радять вчасно підключитися до офіційного оператора супутникового телебачення.

Не виключено, що у час напруженої інформаційної війни, частина українців із тих, для кого дорого платити за ТВ, можуть взагалі лишитися без доступного вітчизняного телемовлення.

nedelya.info

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
18.03.2019 Традиційних березневих канікул у школярів Сумщини не буде?
18.03.2019 У сумській школі виявили туберкульоз
18.03.2019 Сумчани скаржаться на спеку в квартирах
18.03.2019 На пішохідному переході збили жінку
18.03.2019 Молодий хлопець стрибнув із п’ятого поверху
18.03.2019 На автодорозі перекинулася автівка

Комментарии: