Главная / Новости в г. Сумы /

200-400 грн за дозу: На Сумщині відкрито торгують наркотиками

12.01.2019

Із жовтня 2018 року вулиці міста Конотоп заполонили оголошення про продаж заборонених речовин. Це переважно графіті з номером телефону та назвою наркотичної суміші. Журналісти провели експеримент та вийшли на контакт із наркоділками. Подібні написи — не дивина для великих міст. У Сєвєродонецьку на Луганщині вони з’явилися приблизно два роки тому. Там активісти постійно зафарбовують їх та пояснюють місцевим, що ховається за цими повідомленнями насправді. Це реклама так званих «закладок». Активні конотопці також намагаються позбавлятися підозрілих графіті, але постійно з’являються нові.

Журналісти вирішили перевірити, як працює система. Написали у месенджері Telegram за вказаним номером. Відповіли майже одразу — надіслали прайс.

Дозу наркотичних засобів можна придбати за 200-400 гривень. Пропонують від марихуани до більш важких речовин. Достатньо вибрати «товар» і написати район міста. Далі надсилають реквізити для оплати. Як тільки гроші переведуть на рахунок, повідомляють адресу «закладки» та надсилають фото місця.

Потенційним покупцем може стати навіть дитина, адже спілкування відбувається в онлайні, вік ніхто не перевіряє. Потрібно лише володіти гаджетом і мати доступ до електронних грошей.

За інформацією дільничного офіцера поліції Вікторії Ріпи, для попередження випадків незаконного обігу наркотиків конотопські правоохоронці вживають превентивні заходи. Наразі проводять оперативно-профілактичні заходи у районах міста. Щоденно працюють наряди працівників поліції у складі дільничних офіцерів, працівників підрозділу кримінальної поліції та патрульної поліції. Шукають осіб, які можуть бути причетними до незаконного обігу наркотиків, у першу чергу — до їх розповсюдження. Перевіряють і тих, хто перебуває на профілактичних обліках у відділі поліції. Правоохоронці просять містян повідомляти будь-яку інформацію про факти виготовлення, розповсюдження, реалізації, перевезення чи зберігання наркотичних речовин. Потрібно звернутись до чергової частини Конотопського відділу поліції за адресою: пр. Миру, 14 або за телефонами: (068) 070-21-74 та (095) 348-86-06 чи на спецлінію 102. Гарантують анонімність.

Конотоп.City

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
19.06.2019 На Сумщині реорганізували Пенсійний фонд
19.06.2019 На Сумщині мотоциклісту відірвало вухо
19.06.2019 Футбол на «Ювілейному»
19.06.2019 У Сумах розсипається стадіон
19.06.2019 Вчора у Сумах повісилося двоє чоловіків
19.06.2019 У бюджеті Сум все ж знайшли 40 тисяч на стенди олімпійським чемпіонкам Семеренко

Комментарии: