Главная / Новости в г. Сумы /

Підприємці Сумщини скаржаться на подвійні рахунки за електроенергію

01.02.2019

Заплатили за січень «Сумиобленерго», а тепер за цей же період оплату вимагає і ТОВ «Енера Суми» — про це мешканка Білопілля Валентина Коміссар написала у Фейсбуці під зверненням нардепа Оксани Продан до НКРЕКП стосовно аналогічної ситуації у Чернівецькій області. Нардеп заявила, що тамтешній постачальник електроенергії, зловживаючи монопольним становищем, вимагає з підприємців повторну оплату за січень. Валентина Коміссар повідомила, що на Сумщині така ж ситуація.  «У кожного підприємця на рахунках «Сумиобленерго» Білопільський РЕМ залишились кошти по 3-5 тисяч (попередньо оплачених за неспожиту електроенергію! За січень 2019-го сплатили ще в грудні). Тепер ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» надала нові вимоги до сплати за січень 2019 р…. Хто поверне переплачені кошти?» Нардеп Оксана Продан пообіцяла мешканці Білопілля зробити звернення до НКРЕКП.

На своєму офіційному сайті ПАТ «Сумиобленерго» запевняє, що «жодна копійка, сплачена споживачем за спожиту електроенергію або у вигляді рекомендованого платежу не буде втрачена. Ці кошти враховуватимуться при наступних розрахунках».

Нагадаємо, ТОВ «Енера Суми» створене 23 січня 2018 року, а з 1 січня цього року є постачальником електроенергії на Сумщині замість ПАТ «Сумиобленерго», яке тепер є лише оператором системи розподілу. До слова, засновником і єдиним власником ТОВ «Енера Суми» є саме ПАТ «Сумиобленерго». Статутний капітал «Енера Суми» закінчили формувати 23 січня цього року, і його розмір складає усього тисячу гривень.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
16.10.2019 На Сумщині пройде вже 160-та хресна хода з чудотворною Корсунською-Шпилівською іконою Богородиці
16.10.2019 У школах Сумщини дітей годують за 14,8 гривень
16.10.2019 У Сумах горіла п’ятиповерхівка, постраждала жінка
16.10.2019 Чи заборонять у Сумах парковку авто на початку Харківської?
16.10.2019 Вночі в Сумах зупинять роботу Лучанської насосної станції
16.10.2019 Мерія розібралась, чим смердить у Сумах

Комментарии: