Главная / Новости в г. Сумы /

Підприємці Сумщини скаржаться на подвійні рахунки за електроенергію

01.02.2019

Заплатили за січень «Сумиобленерго», а тепер за цей же період оплату вимагає і ТОВ «Енера Суми» — про це мешканка Білопілля Валентина Коміссар написала у Фейсбуці під зверненням нардепа Оксани Продан до НКРЕКП стосовно аналогічної ситуації у Чернівецькій області. Нардеп заявила, що тамтешній постачальник електроенергії, зловживаючи монопольним становищем, вимагає з підприємців повторну оплату за січень. Валентина Коміссар повідомила, що на Сумщині така ж ситуація.  «У кожного підприємця на рахунках «Сумиобленерго» Білопільський РЕМ залишились кошти по 3-5 тисяч (попередньо оплачених за неспожиту електроенергію! За січень 2019-го сплатили ще в грудні). Тепер ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» надала нові вимоги до сплати за січень 2019 р…. Хто поверне переплачені кошти?» Нардеп Оксана Продан пообіцяла мешканці Білопілля зробити звернення до НКРЕКП.

На своєму офіційному сайті ПАТ «Сумиобленерго» запевняє, що «жодна копійка, сплачена споживачем за спожиту електроенергію або у вигляді рекомендованого платежу не буде втрачена. Ці кошти враховуватимуться при наступних розрахунках».

Нагадаємо, ТОВ «Енера Суми» створене 23 січня 2018 року, а з 1 січня цього року є постачальником електроенергії на Сумщині замість ПАТ «Сумиобленерго», яке тепер є лише оператором системи розподілу. До слова, засновником і єдиним власником ТОВ «Енера Суми» є саме ПАТ «Сумиобленерго». Статутний капітал «Енера Суми» закінчили формувати 23 січня цього року, і його розмір складає усього тисячу гривень.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
17.07.2019 У Сумах перекрили центральну вулицю
17.07.2019 Дмитро Кірюхін перемагає серед кандидатів по місту Ромни,— Дослідження
17.07.2019 Концерт Вінника в Сумах зібрав небагато «вовчиць»
17.07.2019 У Сумах розбили чергову скляну зупинку
17.07.2019 Патрульні показали, які номерні знаки знайшли після зливи в Сумах
17.07.2019 Сумской «вольник» стал чемпионом Эстонии

Комментарии: