Главная / Новости в г. Сумы /

Чернотицький не вважає себе тимчасовим очільником Суспільного

02.02.2019

Екс-помічник нардепа Олега Медуниці Микола Чернотицький, якого 31 січня Наглядова рада «Національної суспільної телерадіокомпанії України» призначила виконувачем обов’язків глави Суспільного, заявляє, що дізнався про це у ЗМІ. Про це пише Громадське.

У коментарі Громадському Чернотицький повідомив, що не вважає себе тимчасовим очільником Суспільного.

«Спочатку я дізнався про це (про призначення виконувачем обов’язків голови НСТУ, ред.), мені подзвонила членкиня Наглядової ради і повідомила. І інше джерело — я дізнався із ЗМІ», — сказав Чернотицький.

«Я член правління Суспільного мовника і член команди Зураба Аласанії… я не був присутній я був повідомлений постфактум», — додав він.

Микола Чернотицький — член правління НСТУ, який відповідає за діяльність із оптимізації центральної та регіональної структури, пише Українська правда.

Нагадаємо, довгий час він був помічником народного депутата від Сумщини Олега Медуниці, і стрімкий кар’ єрний ріст у нього розпочався відразу після подій на Майдані. З тих пір навіть офіційні прибутки пана Чернотицького зросли в десятки разів. Зокрема, тільки за 2017 рік він задекларував близько мільйона гривень статків.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
21.07.2019 Поліція повідомила про справи на виборчих дільницях Сумщини
21.07.2019 Хокейний рахунок на Ювілейному
21.07.2019 Голосування на одній із дільниць розпочалося з курйозу
21.07.2019 Виборчу дільницю на Сумщині закриють на обід?
21.07.2019 В Сумах процветает незаконная торговля контрабандными сигаретами
21.07.2019 Стало відомо, скільки сумчан уже проголосували

Комментарии: