Главная / Новости в г. Сумы /

У Сумах відомий супермаркет оштрафували за обман покупців та брудні закривавлені яйця

06.02.2019

Розмір штрафу складає 7000 грн. Рішення про накладення штрафних санкцій прийняло сьогодні Управління Держпродспоживслужби Сумщини за наслідками позапланової перевірки в магазині мережі «АТБ» по вул. Кооперативній, 13. Під час перевірки було встановлено факт реалізації хлібобулочних виробів (торт), термін придатності до вживання якого минув. Крім того, встановлено факт реалізації яєць курячих, які не відповідали вимогам, зокрема були забруднені та мали сліди крові та посліду.

Також встановлено факт намагання ввести споживачів в оману. Мова йде про сир кисломолочний, на упаковці якого, окрім дати виготовлення, ще чітко зазначений і час. Мова про те, що термін придатності цього продукту закінчується не о 00.00 відповідної дати, а у час, зазначений на упаковці. Усупереч цьому товар продовжували реалізовувати, на зауваження споживача відповіли, що на упаковці це не час виготовлення, а службова інформація виробника.

За даними управління, були встановлені й факти реалізації сирників та вареників, інформація про дату виготовлення на яких зазначено вкрай нечітко та нерозбірливо, що не надає змогу споживачу визначити придатність цієї продукції до вживання.

Представники магазину на засідання комісії до Управління не прийшли.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
21.07.2019 Поліція повідомила про справи на виборчих дільницях Сумщини
21.07.2019 Хокейний рахунок на Ювілейному
21.07.2019 Голосування на одній із дільниць розпочалося з курйозу
21.07.2019 Виборчу дільницю на Сумщині закриють на обід?
21.07.2019 В Сумах процветает незаконная торговля контрабандными сигаретами
21.07.2019 Стало відомо, скільки сумчан уже проголосували

Комментарии: