Главная / Новости в г. Сумы /

Директора «Сумиліфта» залишили під домашнім арештом

06.02.2019

Сьогодні, 6 лютого, Сумський апеляційний суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги прокурору.

Прокурор Богдан Волобуєв просив обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. За словами прокурора, обраний 4 січня у Ковпаківському райсуді запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту не зможе запобігти наявним ризикам. А саме, обвинувачений зможе переховуватися, вчиняти нові правопорушення, тиск на потерпілих та свідків. Євген Костенко продовжує свою діяльність директора «Міськсумиліфта», тому має доступ до документації, його діяльність може привести до нових трагедій. За словами прокурора, Костенко не враховував скарги мешканців будинку по вулиці Супруна як керівник підприємства, що й призвело до трагедії.

Захисник зі словами прокурора не погоджується. Вважає, що заявлені прокурором ризики безпідставні. Наголошує, що підзахисний має бездоганну процесуальну поведінку та не порушує обмежень, покладених ухвалою суду. За словами захисника, підозра Костенку у кримінальному правопорушенні безпідставна, у його діях склад правопорушення відсутній.

Директор «Міськсумиліфту» Євген Костенко у своїх поясненням зазначив, що ліфт, в якому сталася трагедія, обслуговує інше підприємство, «Міськсумиліфт» виконує лише технічне обслуговування, а не експлуатацію ліфта. За його словами, ремонт цього ліфту було виконано згідно кошторису департаменту інфраструктури міста. Його затвердили кілька комісій, і незадовільних результатів не було. Щодо скарг, то через старі ліфти скарги надходять кожного дня, а підприємство робить усе для усунення несправностей.

Потерпілий Сергій Чернишов (батько загиблого малюка) просив суд обрати запобіжний захід для підозрюваного у вигляді тримання під вартою, бо за його словами, директор може впливати на інших фігурантів справи. Крім цього, він зазначив, що до капітального ремонту ліфт працював справно, а на його звернення про несправність ліфта ще до трагедії ніхто не реагував. Але до прохань потерпілого суд не дослухався.

Судді: головуючий Валерій Олійник, колегія — Наталія Литовченко та Юлія Філонова – вирішили не змінювати запобіжний захід.

Рішення набрало силу з моменту проголошення.

Нагадаємо: Костенку інкримінують порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель дитини (ст. 272 ч.2 КК України) та зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми, що спричинило тяжкі наслідки (ст. 364-1 ч.2 КК України) – а саме загибель немовляти 2 січня.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
01.06.2020 Челендж губернатора “Відремонтуй палату” підтримала компанія “Сумбуд”
01.06.2020 На Сумщині сімейна сварка завершилася пораненням
31.05.2020 На Сумщині за добу не виявили нових випадків коронавірусу
31.05.2020 У Сумах на Космічній піймали наркомана
31.05.2020 В Сумах прошел первый карантинный оффлайн-забег
31.05.2020 У ДТП на Кондратьєва постраждали дві людини

Комментарии: