Главная / Новости в г. Сумы /

Свеський лісгосп спростував інформацію про багатомільйонні порушення і подає до суду

06.02.2019

Причиною конфлікту стала планова перевірка ДП «Свеське лісове господарство», яка була проведена Державною екологічною інспекцією у Сумській області з 21 січня по 1 лютого. Вчора представники Держекоінспекції оприлюднили результати інспекції підприємства. Зокрема, заявили про виявлення факту того, що спеціалістами Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства були виписані лісорубні квитки на проведення суцільних рубок головного користування на 2019 рік державним лісогосподарським підприємствам Сумської області на площі більше 1,0 га за відсутності висновку оцінки впливу на довкілля.

Водночас ДП «Свеське лісове господарство» цю інформацію спростовує і наголошує, що відповідні висновки щодо оцінки впливу на довкілля були підписані Міністерством екології України 25 січня.

«Озвучена Державною екологічною інспекцією у Сумській області інформація не є правдивою, – розповідає директор ДП «Свеське лісове господарство» Олег Закусило. – Нас навіть не ознайомили з результатами перевірки, не взяли до уваги наші заперечення. Тож, ми маємо намір звертатися до суду і відстоювати свою правоту».

Згідно з інформацією, розміщеною на офіційному сайті Державної екологічної інспекції у Сумській області, свеських лісівників звинувачують у порушенні законодавства під час проведення рубок на території Олинського та Дружбівського лісництв, а також у тому, що підприємство не отримало у користування затвердженої у встановленому порядку розрахункової лісосіки та затверджених матеріалів лісовпорядкування на ревізійний період 2019-2028 роки. Зазначається, що за результатами перевірки розраховано шкоду, заподіяну лісу внаслідок порушень вимог природоохоронного законодавства, яка склала 5 820 373 грн.

yampil.info

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
10.12.2019 У Сумах чоловіка засудили до 3 місяців арешту за знущання над матір’ю
10.12.2019 У Сумах обстежили аварійний міст: потрібна термінова реконструкція
10.12.2019 У Сумах — ДТП на перехресті
10.12.2019 У Сумах через ДТП — затор на вул. Леваневського
10.12.2019 Суд визнав незаконним звільнення головлікарки психлікарні Лілії Неофітної
10.12.2019 В Охтирці відсутній пісок, за який заплатили 153 тис. грн

Комментарии: