Главная / Новости в г. Сумы /

Свеський лісгосп спростував інформацію про багатомільйонні порушення і подає до суду

06.02.2019

Причиною конфлікту стала планова перевірка ДП «Свеське лісове господарство», яка була проведена Державною екологічною інспекцією у Сумській області з 21 січня по 1 лютого. Вчора представники Держекоінспекції оприлюднили результати інспекції підприємства. Зокрема, заявили про виявлення факту того, що спеціалістами Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства були виписані лісорубні квитки на проведення суцільних рубок головного користування на 2019 рік державним лісогосподарським підприємствам Сумської області на площі більше 1,0 га за відсутності висновку оцінки впливу на довкілля.

Водночас ДП «Свеське лісове господарство» цю інформацію спростовує і наголошує, що відповідні висновки щодо оцінки впливу на довкілля були підписані Міністерством екології України 25 січня.

«Озвучена Державною екологічною інспекцією у Сумській області інформація не є правдивою, – розповідає директор ДП «Свеське лісове господарство» Олег Закусило. – Нас навіть не ознайомили з результатами перевірки, не взяли до уваги наші заперечення. Тож, ми маємо намір звертатися до суду і відстоювати свою правоту».

Згідно з інформацією, розміщеною на офіційному сайті Державної екологічної інспекції у Сумській області, свеських лісівників звинувачують у порушенні законодавства під час проведення рубок на території Олинського та Дружбівського лісництв, а також у тому, що підприємство не отримало у користування затвердженої у встановленому порядку розрахункової лісосіки та затверджених матеріалів лісовпорядкування на ревізійний період 2019-2028 роки. Зазначається, що за результатами перевірки розраховано шкоду, заподіяну лісу внаслідок порушень вимог природоохоронного законодавства, яка склала 5 820 373 грн.

yampil.info

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
23.07.2019 Працівників Сумської ОДА евакуювали через повідомлення про міну
23.07.2019 На Сумщині досі не порахували всі протоколи
23.07.2019 Сумській парі на весілля замість квітів дарували корм для собак
23.07.2019 «Сьогодні безробітний Сумщини і швець, і жнець, і на дуді грець», — центр зайнятості
23.07.2019 У поїзді «Москва-Львів» знайшли приховані гроші
23.07.2019 Жителі Василівки не можуть скористатися своїм правом на пільговий проїзд у громадському транспорті.

Комментарии: