Главная / Новости в г. Сумы /

Сумчани пропонують створити сонячну електростанцію для тролейбусів

11.02.2019

Відповідна петиція зареєстрована в Єдиній системі місцевих петицій. «Так як вартість електрики з кожним роком збільшується та постійно збільшується вартість проїзду в тролейбусах, а тролейбусне управління (на вул. Харківська, 113) повністю залежить від електроенергії, що призводить до підвищення ціни квитка, великих щорічних субвенцій з міського бюджету — пропоную залучити інвесторів та побудувати сонячну електростанцію в депо, на території КП СМР «Електроавтотранс».

В данному випадку це дасть змогу сумському тролейбусному управлінню (КП СМР «Електроавтотранс») стати частково енергонезалежними, знизить загальну собівартість електроенергії, а також якщо спорудити сонячні панелі не тільки на даху цехів, а і над територією стоянки тролейбусів, вирішить проблему зберігання рухомого складу під відкритим небом!

Також ця петиція дасть відповідь на питання — чи заінтересована сумська влада та керівництво КП СМР «Електроавтотранс» в розвитку тролейбусного управління та в тому, щоб зробити тролейбусний траснопорт м. Суми більш доступним та вигідним для сумської громади.

Зробимо громадський транспорт дійсно екологічно чистим, більш доступним та вигідним!», — пише автор петиції Шевченко Володимир Володимирович.

Дата початку збору підписів: 11 лютого 2019 р. До кінця збору підписів залишилось: 45 днів. Станом на 11 лютого петицію підписали 1 особа з 250 необхідних.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
21.04.2019 Сумчанин выиграл кубок Украины по бодибилдингу
20.04.2019 У Сумах на Хіммістечку затоплює двір
20.04.2019 У Сумах обрали містера СНАУ
20.04.2019 Сумчане удачно стартовали на чемпионате Европы по сумо
20.04.2019 Голова Ковпаківського райсуду Сум купив нову автівку
20.04.2019 Вибори: на Сумщині поліція перейшла на посилений варіант несення служби

Комментарии: