Главная / Новости в г. Сумы /

У Ромнах знайшли порушення в агітаційному буклеті Порошенка

12.02.2019

Вдруге з початку виборчої кампанії на Сумщині ОПОРА фіксує випадок наявності у політичній рекламі елементів державної символіки. Цього разу спостерігач ОПОРИ знайшов такі матеріали політичної агітації на користь Петра Порошенка у Ромнах. Буклет у вигляді українського закордонного паспорта, містить на обкладинці зображення Державного герба України. На розвороті буклету розміщене фото Петра Порошенка та його звернення, перелік європейських країн, з якими Україна має безвізовий режим та інформацію, яка стосується інтеграції до ЄС.

Замовником цих буклетів зазначена Громадська організація «Солідарність». Друк здійснювало ТОВ «Друкарня прес арт». Тираж буклетів — 100000 екз. Відповідальний за друк Воронков А. В.

У відкритих джерелах ОПОРА з’ясувала, що ця організація була зареєстрована у березні 2015 року.

Як зазначив радник з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Павло Романюк, п. 1 ст. 8 Закону України «Про рекламу» забороняє використовувати або імітувати зображення Державного Герба України на рекламній продукції. Відповідно до ч. 2 ст. 27 цього ж Закону відповідальність за порушення законодавства про рекламу несуть рекламодавці, винні у замовленні розповсюдження реклами, забороненої законом; у недотриманні встановлених законом вимог щодо змісту реклами, а також виробники реклами, винні у порушенні прав третіх осіб при виготовленні реклами. Згідно цієї ж статті за порушення законодавства про рекламу можуть бути накладені штрафні санкції у п’ятикратному розмірі вартості розповсюдження або виготовленої реклами».

«З початку виборчої кампанії команди кандидатів вже вдруге вдруге порушують права споживачів у сфері реклами. За цим фактом ОПОРА готує відповідне звернення до Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області з проханням припинити розповсюдження реклами з використанням елементів Державного Герба України», — зазначила координаторка громадянської мережі ОПОРА в Сумській області Ірина Стегній.

https://www.oporaua.org

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
19.08.2019 Через аварійний витік стоків на Сумщині загинули раки
19.08.2019 У Сумах директор департаменту інфраструктури пішов із посади
19.08.2019 Мер Сум перерозподілив обов’язки між своїми заступниками
19.08.2019 На «Ювілейному» фінал та концерт
19.08.2019 У Сумах дівчинка шиє брелки з фетру, щоб допомогати тваринам
19.08.2019 У Сумах недовиконання бюджету — 100 мільйонів

Комментарии: