Главная / Новости в г. Сумы /

На Сумщині ліквідували підпільний алкоцех

01.03.2019

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області ліквідували схему незаконного виробництва та реалізації фальсифікованого алкоголю та вилучили велику партію підакцизної продукції. У рамках проведення операції «Акциз-2019» та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.204 КК України встановлено, що чоловік підпільно виготовляє та реалізовує алкогольні напої, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей. Для виробництва фальсифікату фігурант використовував спирт невідомого походження, який закуповував через мережу Інтернет, використовуючи для доставки послуги логістичних компаній.

За результатами обшуків, проведених за місцем проживання фігуранта та на підпільному виробництві, з незаконного обігу вилучено понад 1,4 тис. літрів спирту та незаконно виготовленого фальсифікату у пластикових ємностях та упаковках типу «bag-in-box».

Крім того, вилучено більше 6 тисяч пачок тютюнових виробів іноземного та вітчизняноговиробництва без марок акцизного податку та з підробленими акцизними марками.

Всього вилучено підакцизних товарів на загальну суму майже 650 тис. гривень. Наразі вирішується питання про накладення арешту на вилучені ТМЦ.

Триває слідство.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
12.12.2019 У Сумах допитували Григорія Яременка у справі загибелі немовляти у ліфті
12.12.2019 На Сумщині горів будинок на чотирьох господарів
12.12.2019 У Сумах на Ковпака — комунальна аварія
12.12.2019 У Конотопі пішов із життя Почесний Ветеран України
12.12.2019 Лесовозы уничтожают биатлонную трассу в Сумах
12.12.2019 Гірку у дитячому парку «Казка» відкриють за два тижні

Комментарии: