Главная / Новости в г. Сумы /

На Сумщині ліквідували підпільний алкоцех

01.03.2019

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області ліквідували схему незаконного виробництва та реалізації фальсифікованого алкоголю та вилучили велику партію підакцизної продукції. У рамках проведення операції «Акциз-2019» та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.204 КК України встановлено, що чоловік підпільно виготовляє та реалізовує алкогольні напої, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей. Для виробництва фальсифікату фігурант використовував спирт невідомого походження, який закуповував через мережу Інтернет, використовуючи для доставки послуги логістичних компаній.

За результатами обшуків, проведених за місцем проживання фігуранта та на підпільному виробництві, з незаконного обігу вилучено понад 1,4 тис. літрів спирту та незаконно виготовленого фальсифікату у пластикових ємностях та упаковках типу «bag-in-box».

Крім того, вилучено більше 6 тисяч пачок тютюнових виробів іноземного та вітчизняноговиробництва без марок акцизного податку та з підробленими акцизними марками.

Всього вилучено підакцизних товарів на загальну суму майже 650 тис. гривень. Наразі вирішується питання про накладення арешту на вилучені ТМЦ.

Триває слідство.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
23.07.2019 Працівників Сумської ОДА евакуювали через повідомлення про міну
23.07.2019 На Сумщині досі не порахували всі протоколи
23.07.2019 Сумській парі на весілля замість квітів дарували корм для собак
23.07.2019 «Сьогодні безробітний Сумщини і швець, і жнець, і на дуді грець», — центр зайнятості
23.07.2019 У поїзді «Москва-Львів» знайшли приховані гроші
23.07.2019 Жителі Василівки не можуть скористатися своїм правом на пільговий проїзд у громадському транспорті.

Комментарии: