Главная / Новости в г. Сумы /

Юрій Чмирь: «Вдячні вам за кожну милу посмішку й щасливу хвилину»

08.03.2019

Дорогі жінки Сумщини – найкращі мами, незрівнянні дружини, турботливі бабусі, милі доньки, люблячі сестри, чарівні колеги! З глибокою повагою вітаю вас із Міжнародним жіночим днем – святом весни, кохання, краси та надії!

Сьогодні навколо 8 Березня точиться чимало суперечок. Проте переконаний: цей день завжди був, є і буде по-справжньому урочистим та народним. Кожному із нас, чоловіків, на початку прекрасної пори хочеться зробити для Жінки щось особливе. Тож щирі вітання, квіти, подарунки, святковий стіл на 8 березня – це чудова традиція, яка давно стала українською.

Особливої поваги та підтримки заслуговує Сучасна Українська Жінка. Життя зараз нелегке. Знаю, що багато проблем лягає на тендітні жіночі плечі. Попри все ви завжди знаходите в собі сили дарувати любов і турботу, створювати затишок і порядок, наповнювати світ красою та ніжністю! Знайте, представники сильної статі безмежно вдячні вам за кожну милу посмішку й щасливу хвилину!

Зичу, шановні жінки, щоб відчуття уваги й любові не полишало вас протягом усього року. Прихильності долі, міцного здоров’я, кохання, сімейного затишку та достатку.

Хай Господь допомагає на життєвому шляху! Нехай здійснюються мрії!

З найніжнішими почуттями

Голова Сумської обласної організації партії «Відродження» Юрій Чмирь

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
17.07.2019 У Сумах перекрили центральну вулицю
17.07.2019 Дмитро Кірюхін перемагає серед кандидатів по місту Ромни,— Дослідження
17.07.2019 Концерт Вінника в Сумах зібрав небагато «вовчиць»
17.07.2019 У Сумах розбили чергову скляну зупинку
17.07.2019 Патрульні показали, які номерні знаки знайшли після зливи в Сумах
17.07.2019 Сумской «вольник» стал чемпионом Эстонии

Комментарии: