Главная / Новости в г. Сумы /

Заступник начальника поліції Сумщини не задекларував нерухомість на Київщині

21.03.2019

19 березня заступник начальника ГУ Нацполіції в Сумській області Вадим Дзюбинський подав НАЗК декларацію, в яку не записав житло, яким користувався, коли працював на Київщині, і в якому був зареєстрований станом на 31 грудня 2018 року.

Йдеться про помешкання у місті Вишневе Києво-Святошинського району Київської області, де, відповідно до даних декларацій, за 2017-й і 2018-й рік був зареєстрований поліціянт.

Що цікаво, у декларації за 2017-й рік Вадим Дзюбинський вказував, що його місце реєстрації на Київщині збігається з місцем проживання. Але у розділі «Об’єкти нерухомості» не вказував, яким саме житлом користується (якої площі, якої вартості, кому воно належить і на яких підставах він їм користується).

Із житла на себе він взагалі нічого не декларує, а на дружину  —  будинок у Сумах, який вона отримала у власність недобудованим у лютому 2017 року. Площа будинку понад 150 квадратних метрів, а ціна  — 158 тисяч гривень, принаймні так написав Вадим Дзюбинський у своїй декларації.

Довідково: Вадим Дзюбинський був призначений заступником начальника ГУ Нацполіції Сумщини наприкінці листопада минулого року. До цього рік він очолював Київське обласне управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України. А у 2015- 2016-му роках був начальником Управління внутрішньої безпеки в Сумській області.  Ще раніше працював в УБОП Сумщини, коли його очолював Володимир Гланц.

Саме Вадим Дзюбинський був у керма Ковпаківського райвідділу міліції Сум, коли 17 січня 2012 року там помер 32-річний сумчанин Олексій Ходаков – у кайданках на руках, заведених за спину. На його тілі були виявлені тілесні ушкодження і травми внутрішніх органів. Через кілька місяців за підозрою у побитті Ходакова затримали трьох міліціонерів:  Богдана Собину, Миколу Тертичного і Дмитра Москаленка. До Вадима Дзюбинського офіційних претензій слідство не мало. Майже два роки троє затриманих провели в СІЗО. Увесь цей час їх підтримував Дзюбинський. А після того як голова Сумського райсуду Ігор Дашутін змінив правоохоронцям запобіжний захід, відпустивши їх на волю, і обвинувачені міліціонери повернулись до роботи, один з них – Дмитро Москаленко  — перейшов на роботу до Управління внутрішньої безпеки поліції Сумщини, яке очолював Вадим Дзюбинський. До слова, суд над тепер уже поліціянтами триває й досі. І, у зв’язку із перемогою судді Ігоря Дашутіна у конкурсі до Верховного суду, вірогідніше за все, цю справу вкотре почнуть слухати спочатку. Детально ознайомитись із цією справою можна в реєстрі судових рішень, № справи 1817/4037/12.

sumy.today

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
23.07.2019 Працівників Сумської ОДА евакуювали через повідомлення про міну
23.07.2019 На Сумщині досі не порахували всі протоколи
23.07.2019 Сумській парі на весілля замість квітів дарували корм для собак
23.07.2019 «Сьогодні безробітний Сумщини і швець, і жнець, і на дуді грець», — центр зайнятості
23.07.2019 У поїзді «Москва-Львів» знайшли приховані гроші
23.07.2019 Жителі Василівки не можуть скористатися своїм правом на пільговий проїзд у громадському транспорті.

Комментарии: