Главная / Новости в г. Сумы /

Сумські лікарі-ФОП тепер самі можуть проводити вакцинацію

21.03.2019

Сумське обласне управління охорони здоров’я повідомляє про те, що тепер лікарі, які надають медичну допомогу як фізичні особи — підприємці, також можуть проводити вакцинацію. Також змінилися вимоги до місць проведення щеплень: вони відповідають сучасним нормам і не містять зайвих обмежень. З араз 100 лікарів-ФОП по всій країні вже уклали договори з Національною службою здоров’я. Згідно з угодою, вони повинні надавати весь перелік послуг первинної медичної допомоги, зокрема — вакцинувати пацієнтів, які підписали з ними декларації. Ті дії і рішення, які раніше відносилися до компетенції керівника і працівників медзакладу, тепер також доступні і лікарям-ФОП.

Крім цього, модернізовано вимогу до місць, в яких можуть проводитися щеплення. Поняття «кабінет щеплення» замінили на «пункт щеплення» з трьома базовими речами: забезпечення безпеки медичного імунобіологічного препарату, інфекційного контролю (захист пацієнта і медичного працівника), дотримання правил поводження з епідемічно небезпечними медичними відходами.

Уже немає обмежень по площі приміщення, в якому можна робити щеплення. Пункт щеплення може бути тимчасовим — де щеплення проводяться тільки протягом 24 годин.

shans.com.ua

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
16.07.2019 Водій елітної автівки виправдався за горе-паркування
16.07.2019 Иван Редкач встретится со звездным экс-чемпионом в четырех весовых категориях
16.07.2019 На конкурс виставлять радіочастоти в Шостці та Охтирці
16.07.2019 У сумській мерії відповіли на петицію про відставку Галицького
16.07.2019 У Кролевці перекрили рух центральною вулицею
16.07.2019 У центрі Сум — імовірність нещасного випадку через аварійний балкон

Комментарии: