У Сумах патрульний поліцейський вдарив жінку і вибив у неї телефон

28.03.2019

Поки у Сумах і досі обговорюють вчинок екс-патрульної, яка знущалася над п’яним чоловіком, а потім отримала за це у суді три роки позбавлення волі умовно, як інший представник реформованої поліції дозволив собі вкрай некоректну поведінку. Відео, як поліцейський вдарив жінку і вибив у неї телефон, виклав у Фейсбуці журналіст Михайло Курочкін.

«ПОЛИЦЕЙСКИЙ УДАРИЛ женщину, выбив у нее телефон из рук. Я не знаю, что стало причиной вызова сумских патрульных. И подозреваю, что допекла их женщина «тыканием», но на видео видно поведение человека, который явно не достоин носить звание полицейского. К тому же, второй еще и прикалывается с женщины (с рацией) Очень надеюсь, что разберутся и подобного не будет больше происходить. Номера авто и бортовой на видео есть», — написав Курочкін на своїй сторінці у соцмережі.

ПОЛИЦЕЙСКИЙ УДАРИЛ женщину, выбив у нее телефон из рук. Я не знаю, что стало причиной вызова сумских патрульных. И подозреваю, что допекла их женщина "тыканием", но на видео видно поведение человека, который явно не достоин носить звание полицейского. К тому же, второй еще и прикалывается с женщины (с рацией) Очень надеюсь, что разберутся и подобного не будет больше происходить. Номера авто и бортовой на видео есть. #Сумы #патрульнаяполиция

Опубліковано Михайлом Курочкіним Четвер, 28 березня 2019 р.

Зауважимо, що всі обставини даного інциденту наразі невідомі.

Джерело: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Інші новини:

Коментарі: