Главная / Новости в г. Сумы /

У перші хвилини після опівночі до Сум привезли Благодатний вогонь

28.04.2019

Благодатний вогонь, що зійшов учора у Храмі Гробу Господнього в Єрусалимі, прибув до Сум. Його зустріли в аеропорту Бориспіль клірики різних єпархій Української Православної Церкви, а також представники ЗМІ. Приїхала за Святинею і делегація з Сум – обласні та міські депутати від Опозиційного блоку. Видатний символ Світлого Христового Воскресіння доставили до Сум, а далі повезли іншими містами і районами області. До України у складі делегації Благодатний вогонь доставив Керуючий справами УПЦ Митрополит Бориспільській та Броварський Антоній.

«Ми привезли до України Благодатний Вогонь, як символ Воскресіння Христового. А Воскресіння Христове – це надія на те, що кожна віруюча людина воскресне зі своїм Спасителем. І саме надія на Бога має стати одним із наріжних каменів, на якому ми можемо збудувати нашу Батьківщину. Тому, що тільки віра в Бога дає нам стимул і мужність переносити все, що Господь нам посилає», — сказав Митрополит Антоній.

Він привітав усіх з прийдешнім святом світлого Христового Воскресіння.

Далі вогонь прямо в терміналі роздавали всім бажаючим. І вже через лічені хвилини Святе Світло відправилося в усі регіони нашої країни.

Голова делегації із Сум, керівник фракції Опозиційного блоку в Сумській міській раді Ігор Перепека сказав, що везти на Сумщину Благодатний вогонь стало вже традицією. «Перед поїздкою ми отримали Благословення від протоієрея, керівника парафії Святителя Іосафа, єпископа Бєлгородського Миколи Смакоуза. А привезли його до Спасо-Преображенського собору. Завдяки нашій делегації Благодатний вогонь отримали прихожани Ромнів, Недригайлова, Конотопа, Лебедина, Вільшан, Великих Вільмів та інших міст і сіл області».

Нагадаємо, Благодатний вогонь зійшов в храмі Гробу Господнього в Єрусалимі вдень 27 квітня. Його паломникам передав патріарх Єрусалимський Феофіл III. Він вважається святинею для віруючих, а його поява називають дивом.

Винос вогню символізує вихід з Гробу «Світу Істинного», тобто воскреслого Ісуса Христа.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
04.04.2020 Бетон від RGM group: необмежені можливості для Вашого будівництва
04.04.2020 У Сумах обікрали магазин. Крадій потрапив на камеру спостереження
04.04.2020 На Сумщині — 7 нових випадків коронавірусу
04.04.2020 Міноборони купить взуття у підприємства Сумщини на 75 мільйонів
04.04.2020 На Сумщині водій врізався в електроопору
04.04.2020 «Авіакон» передав ЗСУ три вертольоти для виконання завдань у рамках місії ООН в Африці

Комментарии: