Главная / Новости в г. Сумы /

Глухівчани нажахані станом пляжної території

07.06.2019

Ще 26 квітня на сторінці Глухівської міської ради у Фейсбуці з’явилося повідомлення: «Сьогодні 26 квітня о 10 годині відбувся конкурс на визначення суб’єкта господарювання по утриманню та розвитку об’єктів благоустрою міста (пляжі оз. Павлівське, Скоропадське, ІІ черга Літній парк). Було подано лише одну пропозицію на утримання та розвиток пляжу на озері Павлівське від ТОВ “Аффогато-груп”. Конкурсною комісією вирішено укласти договір на утримання та розвиток вказаного пляжу на наступні п’ять років». 30 травня Глухівська міська влада у Фейсбуці красномовно звітувала про фронт роботи, виконаний працівниками Шосткинської міської рятувально-водолазної служби, та наголосила, нібито купальний сезон можна вважати відкритим. Та бачення представників влади визивають щонайменше дисонанс, бо реальний стан пляжної території не відповідає жодним стандартним вимогам.

На календарі 7 червня. Глухівчани здійснили рейд на пляж Павлівського озера, аби впевнитися, що влада попіклувалася про безпеку відпочивальників, а підприємець привів до ладу надану в аренду териториторію. Та сподівання розбилися вщент. Уже пообіді на пляжі Павлівського озера зібралось багатенько людей, у більшості — це діти, які хлюпочуться у воді. І тут же купаються гуси, залишаючи на березі свої екскременти. Буйків на воді нема, тож хто куди хоче, туди й запливає – повна свобода дій. А безпека? Ні, не чули…

Рятувальний будиночок, зі слів довіреної особи підприємця-орендаря, перейшов у приватну власність підприємця, тут ведуться активні будівельні роботи. Сам же орендар знаходиться за межами України. «Планує по приїзду поставити парасольки, навести порядок», – відповідає жіночка. Виходить, що в разі небезпеки нема кому рятувати відпочивальників. Одна з відпочивальниць згадує: «На власні очі два роки тому бачила, як тут втопилась дитина».

На пляжі самотньо стоїть палатка, в якій тогоріч продавали холодні напої. У палатки понівечений дах, поруч скрізь розкидане бите скло. Ближче до води знаходиться переодягальня. Її відпочивальники використовують не за призначенням, тут страшенно смердить сечею, валяється сподня чоловіча білизна. Повсюди розкидане сміття. Відносно невисока трава там, де загоряють відпочивальники, а далі самісінькі бур’яни в півросту людини. Підприємець господарювати не спішить, а міська влада займається профанацією.

Корреспонденти звернулися до секретаря Глухівської міської ради з питанням: «На пляжі бардак, рятувальників немає, підприємці не в Україні – це так приозерні території готові до пляжного сезону?» На що Олена Демішева відповіла: «Дно обслідувано, урни є, пісок завезено, вода є, а підприємець за кордоном, то це його право»…

hlukhiv.info

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
23.02.2020 У ДТП на Сумщині постраждала дитина
23.02.2020 Фотофакт: у Конотопі державний прапор виглядає як ганчірка
23.02.2020 Сумські біатлоністки виграли бронзу Чемпіонату світу
23.02.2020 У ВАЗа серед дороги вивернуло колесо
23.02.2020 У Сумах розшукали водія, який не пропустив пішохода
23.02.2020 Хабар у 5 тисяч доларів: керівника казенного заводу «Зірка» взяли під варту

Комментарии: