Глухівчани стали переможцями Кубку світу з судномоделізму

30.07.2019

З 21 по 26 липня у Болгарії місті Пазарджик (Pazardzhik) пройшов Кубок світу по судномоделізму серед юніорів. Всього у змаганнях взяли участь більше ста спортсменів з десяти країн світу: України, Росії, Болгарії, Англії, Франції, Німеччини, Вірменії, Румунії, Угорщини та Швейцарії.

Серед учасників глухівчани, вихованці Глухівського міського центру позашкільної освіти. Путівку на світові змагання спортсмени отримали завдяки перемозі на Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту.

За результатами боротьби у класі міні-еко Кирило Туман став переможцем, зайнявши перше місце, Іван Науменко став бронзовим призером.

«На змагання потрібно було приїжджати без моделей, спортсмени збирали їх прямо на місці, у всіх учасників були однакові моделі, а тому змагались на рівних». На питання, чи мали глухівчани можливість познайомитись з містом Пазарджик, юнак відповів: «Увесь час тренувалися, не було часу ходити на екскурсії», — розповів Іван Науменко.